Motylkowy tusz / L`Oreal, False Lash Wings Mascara

1 listopada 2014
Hejka! ostatnio trochę pomarudziłam negatywnymi recenzjami. Dlatego dzisiaj kosmetyk który uwielbiam:

L`Oreal, False Lash Wings Mascara

Maskarę zakupiłam baaardzo baaardzo dawno temu na promocji -40% w  Rossmannie.


Zacznijmy od opakowania które cieszy oko. Jest dość duże i eleganckie. Materiał z którego jest wykonane przypomina lusterko. Otwór na szczoteczkę jest bardzo wąski przez co nie pozostaje na niej nadmiar tuszu. Napisy po pewnym czasie użytkowania się zdzierają ale opakowanie można zaliczyć do udanych i wytrzymałych.

 Szczoteczka silikonowa...zamieszczam opis jaki podaje producent :

"Po raz pierwszy L`Oréal Paris stworzył asymetryczną szczoteczkę, która posiada:
- ergonomiczny kształt jak linia rzęs, aby chwycić każdą rzęsę, od kącika do kącika,- elastyczne łuki unoszące się na zewnątrz aby rozciągnąć rzęsy przy zewnętrznym kąciku.Szczoteczka natychmiast rozciąga i wydłuża każdą rzęsę w kierunku zewnętrznego kącika oka."


Sama się dziwie ale w zupełności zgadzam się z tym opisem. Szczoteczkę trzeba "opanować". Na początku miałam z nią dużo problemów ponieważ przy nieumiejętnym użytkowaniu każda rzęsa podkręca się w inną stronę, zlepiają się a efekt nie jest najlepszy. Później zaczęłam kombinować i wychodziło coraz lepiej. Jak ktoś już się wprawi to można uzyskać fajny efekt, czy to efekt motyla ? nie wiem..ale mnie się podoba. Dodatkowym plusem jest to, że dotrzemy nią do każdej nawet najkrótszej rzęsy.

Tusz posiada wszystkie zalety tuszu idealnego czyli:
* nie kruszy się
* nie osypuje
* nie rozmazuje
* nie uczula 

Nie wysycha! i tutaj moje wielkie zaskoczenie! Tusz mam dobrze ponad rok a konsystencja jaka była taka jest ( dodam, że używam go minimum 3 razy w tygodniu)


bez tuszu/ z tuszem

Po użyciu (jak widać na zdjęciu) rzęsy są wydłużone, rozdzielone,podkręcone i mają głęboki czarny kolor. Ze zmyciem tuszu nie mam problemów.

Cena: 
około 50 zł/ 7ml
Podsumowanie:

Tusz ideał. Rzęsy są wydłużone i podkręcone, a tusz się nie kruszy i nie rozmazuje. Regularna cena jest dość wysoka, ale warto poczekać na promocje i tusz zakupić bo będzie Wam naprawdę długo i dobrze służył.

Używałyście tego tuszu? Jakie macie doświadczenia z nowościami w szczoteczkach?


Przeczytaj również:

33 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007