Balsam do włosów - Agafii

26 grudnia 2014
Hejka!
Jak łatwo zauważyć w ostatnim czasie blogi opanowały rosyjskie kosmetyki. Skuszona świetnymi opiniami rozpoczęłam swoją przygodę od...


Balsam Agafii "Rewitalizujący"

dla słabych i zniszczonych włosów


Trochę od producenta:


Balsam umieszczony jest w twardej, solidnej buteleczce. Bardzo podoba mi się szata graficzna. Jest stylowa i oryginalna. I na tym koniec plusów opakowania :( Niestety zakrętkę trudno odkręcić mokrymi rękami, a otwór do wyciskania jest ogromny więc ciężko dawkować odpowiednią ilość produktu.

Zapach ... hmmm... ja mówię, że jest jak leśny zapaszek do toalety. Natomiast mój chłopak upiera się, że pachnie jak płyn do płukania ubrań. Nie ważne, na szczęście nie utrzymuje się długo na włosach.


Konsystencja jest dość gęsta. Uznaję to za plus ponieważ nie spływa z włosów i nie przelewa się przez palce. Kolor zielony. Przez swoją gęstość balsam jest bardzo wydajny. Wystarczy porcja wielkości ziarenka grochu żeby pokryć całe moje długie i gęste włosy.

Jak obiecuje producent balsam rzeczywiście ułatwia rozczesywanie. Dodam, że od zawsze mam problemy z mocno plątającymi się włosami. Dlatego cieszę się, że balsam zdaje tutaj egzamin.


( nie wiem czemu pojawia się żółta poświata)

Po użyciu włosy są :
  • wygładzone
  • odżywione
  • miękkie
  • nawilżone 
  • nie puszą się
Co ważne opisane efekty pozostają na dłużej !!!
Właśnie takich cech wymagam od mojej odżywki idealnej. Dlatego ten balsam podbił moje serce.

Cena: 20 zł/ 350 ml
Można dostać w cenie promocyjnej już za 10 złotych.

Podsumowanie:
BALSAM IDEALNY ! Wiele odżywek przeszło przez moje ręce. I tych lepszych i tych gorszych. Jednak z tą na pewno pozostanę na dłużej.


Znacie produkty do włosów tego producenta ? Które polecacie?

Przeczytaj również:

29 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007