Oczyszczanie z Avon

15 grudnia 2014
Hejka!
Która z Nas nie skusiła się na produkty z pięknie wyglądającego katalogu Avon ? Ja osobiście uwielbiam tą katalogową formę, chodź moja kieszeń zdecydowanie na tym cierpi. Katalog oglądam pierwszy raz i wybieram parę rzeczy. Po chwili przeglądam drugi, trzeci, czwarty raz i do mojej listy dołączają nowe produkty. Dzisiaj chce pokazać Wam dwa produkty oczyszczające z serii Planet Spa.


Avon, Planet Spa

Maseczka do twarzy z glinką 

Głęboko oczyszczający peeling do twarzy 


Opakowania różnią się jedynie grafiką. Są to miękkie tubki, skierowane nakrętką w dół. Produkt łatwo się wyciska, nakrętki sprawują się bez zarzutów. Peeling:

Konsystencja kremowa, dobrze rozprowadza się na skórzę. Ilość drobinek niestety pozostawia wiele do życzenia. Jest ich bardzo, bardzo, bardzo mało. 
Po użyciu peelingu na skórze pozostaje tłusty film.
Plus dla produktu że nie podrażnia ani nie wysusza cery ( chodź przy takiej małej ilości drobinek ciężko o podrażnienie).  Peeling pozostawia skórę aksamitnie gładką i promienna. Jednak nie tego wymagam od peelingu. Widocznego oczyszczenia niestety nie ma.Cena: 25zł / 75ml
Przeważnie na promocji za 9 zł, czasem można upolować go w cenie 6 zł.

Podsumowanie:
Nie zakupię produktu ponownie. "Głębokiego oczyszczenia" nie było.

Maseczka:


Konsystencja płynna, nie spływająca z twarzy, dobrze się ją rozprowadza. Kolor brązowy. Przez rzadką konsystencję produkt jest niezwykle wydajny. Ciężko zużyć go przed podaną przez producenta datą ważności. 
Maseczka pozostawia skórę miękką, gładką i zdrowo wyglądającą. Co najważniejsze cera jest bardzo dobrze oczyszczona (!!!). Można od razu zauważyć zmniejszoną ilość zaskórników.  Ze zmyciem nie ma większych problemów. Maseczka nie wysusza ani nie podrażnia cery.


Cena: 19zł / 75ml
Również przeważnie na promocji za 9 zł.

Podsumowanie:
Na pewno jeszcze nie raz zagości w mojej łazience. Polecam wszystkim szukającym maseczki która dobrze oczyści cerę.

Znacie maski Planet Spa? Które polecacie?Przeczytaj również:

52 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007