Yves Rocher, Nawilżający płyn miceralny

10 grudnia 2014
Hejka!
i znowu Yves Rocher, tym razem płyn micelarny który kiedyś dostałam w prezencie.


Yves Rocher, Nawilżający płyn miceralny

Trochę od producenta:
"Delikatny i świeży płyn do demakijażu twarzy i oczu, który jednym gestem perfekcyjnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia.
Efekt: skóra jest doskonale oczyszczona, nawilżona, świeża i promienna. Stosować rano i wieczorem do demakijażu twarzy i oczu za pomocą płatka kosmetycznego.
Formuła bez parabenów, olejów mineralnych, barwników i silikonu. "


Płyn znajduje się w plastikowej buteleczce. Szata graficzna prezentuje się ładnie, zachęca do zakupu. Zatyczkę łatwo otworzyć, a opakowanie jest trwałe. Otwór jest mały więc nie trzeba się martwić, że wyleje się nam za duża ilość płynu.

Zapach świeży i ładny.
Może zacznijmy od demakijażu oczu.
Płyn zupełnie sobie nie daje rady. Żeby dokładnie zmyć maskarę trzeba oko mocno pocierać płatkiem co powoduje zaczerwienienia i podrażnienia. Zawsze pozostaje efekt "pandy" mimo, że nie stosuje wodoodpornych kosmetyków. Do tego wszystkiego często po użyciu pojawiało się szczypanie oczu.

Jak sobie daje radę z twarzą?
Niestety też nie najlepiej. Zrobiłam eksperyment i po użyciu micela przetarła twarz tonikiem, żeby zobaczyć czy moja skóra jest oczyszczona. Niestety na płatku kosmetycznym pojawiła się duża ilość nie zmytego podkładu. Jak obiecuje producent micel pozostawi skórę nawilżoną, odświeżoną i promienną. Z tym akurat się zgodzę, cera jest dobrze nawilżona, wygląda zdrowo i promiennie. Plusem jest, że płyn nie pozostawia tłustej warstwy.

Trzeba trochę go wylać na waciki żeby oczyszczenie było jakiekolwiek. Dlatego płyn nie jest wydajnym, znika w bardzo szybkim tempie.

Cena: 37 zł / 200 ml
Często jest na promocji więc można go dostać w cenie 19 złotych.

Podsumowanie:
Produkt nie przypadł mi do gustu. Od płynu micelarnego oczekuję głównie dobrego demakijażu oczu i twarzy.  Ten płyn zupełnie sobie z tym zadaniem nie poradził. 


Jakie micele polecacie? 

Przeczytaj również:

51 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007