Bourjois, Rouge Edition Velvet

10 maja 2015
Dzisiaj produkt który gości w nie jednej kosmetyczce
Bourjois, Rouge Edition Velvet (09)

Trochę od producenta:

"Rouge Edition Velvet ma niewiarygodną formułę, która tuż po aplikacji sprawia wrażenie lakieru do ust, ale po nałożeniu przemienia się w matową, jedwabiście gładką i lekką teksturę.
Ukośnie ścięty aplikator w formie gąbeczki sprawia, że pomadkę nałożysz łatwo i precyzyjnie. 
Wzbogacona w czyste pigmenty i lotne olejki, formuła gwarantuje kolor, lekkość i daje poczucie ekstremalnego komfortu, a pomadka długo utrzymuje się na ustach."


Kolor 09, Happy Nude Year

Pomadka zamknięta jest w stylowym szklanym i wygodnym opakowaniu. Zakrętka działa niezawodnie, a napisy się nie ścierają. Całość kojarzy się bardziej z błyszczykiem jednak nie dajmy się zwieść. 
Po otwarciu zastaniemy dość duży otwór ale bez zmartwień... niżej znajduje się jeszcze jeden który bardzo dobrze pochłania nadmiar pomadki i dawkuje jej odpowiednią ilość. 
Meszek do nakładania jest bardzo dobrze wyprofilowany i z łatwością się go używa. Konsystencja pomadki jest gęsta, dobrze się rozprowadza i potrzeba przeważnie dwóch aplikacji żeby dokładnie pomalować całe usta.Rouge Edition Velvet tak jak obiecuje producent jest idealnie matowa i nie podkreśla suchych skórek. Kolor jest intensywny i wyrazisty. Wytrzymałość jest zaskakująca ponieważ pomadka trzyma się na ustach nawet do 6 godzin przy jedzeniu i piciu co jest bardzo dobrym wynikiem. 
Kolejnym atutem jest równomierne ścieranie się produktu oraz nie wysuszanie ust. Prezentowany przeze mnie kolor to numer 09 "Happy Nude Year".
Cena: 50 zł/ 6,7 ml

Podsumowanie:

POMADKA IDEAŁ! Trwała, matowa, nie wysusza. Cena jest wysoka jednak Bourjois oddaje Nam wydajny i bardzo dobry jakościowo produkt. Nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.


Znacie? Lubicie matowe usta?Przeczytaj również:

41 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007