Moje pierwsze spotkanie z Rival de Loop

29 maja 2015
Jak wiecie jestem w ciąży. Staram się dużo spacerować ale zauważyłam, że muszę mieć obrany jakiś cel i wtedy wyprawa nabiera sensu a ja mam 100% więcej energii. Dlatego moim ostatnim wyzwaniem jest trasa do Rossmanna na sąsiednim osielu. A jak na kosmetykoholiczkę przystało oczywiście muszę do niego wstąpić. I wtedy potrafię spędzić tam naprawdę dużo czasu czytając etykiety i poszukując zaskakujących nowości. Oto jedna z nich ...


                        Rossmann, Rival de Loop, Hydro, (Nawilżający krem - żel pod oczy)Trochę od producenta: 
"Żel do skóry wokół oczu z ekstraktem z figi kaktusowej. Preparat nawilżający przeznaczony do pielęgnacji wyjątkowo delikatnej skóry w okolicach oczu. Dzięki połączeniu kompleksu nawilżającego z ekstraktem z figi kaktusowej bogatej w aminokwasy, minerały, mikroelementy i witaminy zapewnia długotrwały efekt nawilżenia skóry. Dodatkowo filtry UVA i UVB chronią przed skutkami starzenia spowodowanymi działaniem promieni słonecznych. "


Produkt dostępny jest w kartonowym opakowaniu. Sam krem znajduje się w miękkiej tubce. Nakrętka jest zakręcana i wygodna w użyciu. Otwór do wyciskania jest średniej wielkości i idealnie dawkuje krem. 


Konsystencja jest rzadka, bez zapachowa i bardzo wydajna.  Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.


Jestem jeszcze młoda więc od kremu pod oczy oczekuję głownie nawilżenia i lekkiego rozjaśnienia cieni (dodam, że dużych ich nie mam). Produkt spisuje się w tych życzeniach idealnie. Nawilżenie jest wystarczające, a krem szybko się wchłania. Ja stosuję go na noc dlatego nie mogę ocenić jak działa pod makijaż. Jeżeli chodzi o cienie pod oczami krem radzi sobie z nimi bardzo dobrze. Lekko je rozjaśnia a cera wygląda zdrowo.  Pomimo moich wrażliwych oczu krem mnie nie uczulił ani nie spowodował podrażnień. 


Cena: 8 zł / 15 ml

Podsumowanie:

Po cenie w jakiej krem zakupiłam cudów nie oczekiwałam. Jednak jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i zadowolona z otrzymanych efektów.

Znacie tą markę? Które produkty polecacie? Przeczytaj również:

32 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007