Przegląd kremów do rąk

22 maja 2015
Od kiedy jestem w ciąży moim nieodłącznym przyjacielem są mydła i żele antybakteryjne. Niestety bardzo wysuszają one ręce dlatego od paru miesięcy moim głównym kosmetycznym wyzwaniem jest znalezienie kremu idealnego. Dzisiaj zapoznam Was z kremami które przetestowałam...
1. BeBeauty, Nawilżający krem do rąk"Krem do rąk zapewnia długotrwałe nawilżenie i poprawia elastyczność naskórka" 
Konsystencja jest rzadka, a zapach charakterystyczny dla tanich kremów do rąk. Po użyciu pozostaje lepka warstwa, a produkt długo się wchłania więc przez najbliższe parę minut nasze ręce są całe w kremie. Nawilżenie po produkcie jest chwilowe i słabe.
Cena: około 3 zł/ 125 ml
Ocena: 2/5

2. Lirene, Krem kuracja do rąk "Regeneracja""...zapewnia natychmiastową regenerację, a także specjalistyczną pomoc w szczególnie niesprzyjających warunkach."
Konsystencja kremu jest gęsta, a zapach delikatny i przyjemny ( dla mnie lekko kakaowy). Krem bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.  Po zastosowaniu ręce są miękkie i widocznie nawilżone. Co ważne efekt nawilżenia jest długotrwały więc polubiłam się z tym kremem.
Cena: 8 zł/ 100 ml
Ocena: 5/5

3.  Agafii, Odżywczy krem do rąk z jonami srebra"Dzięki unikalnej kombinacji roślinnych składników krem, znakomicie odżywia skórę rąk i paznokcie, wygładza i wybiela, przeciwdziała łamliwości paznokci, skutecznie je wzmacnia"
Konsystencja kremu jest nie za rzadka nie za gęsta. Zapach delikatnie ziołowy. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Nawilżenie po użyciu jest widoczne jednak krótkotrwałe. Nie zauważyłam również jego działania na paznokcie oraz wybielania jak obiecuje producent. 
Cena: 10 zł/ 75 ml
Ocena: 2,5/5

4.  Yves Rocher, Nawilżający krem do rąkNatychmiast i długotrwale nawilża dłonie. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi. "
Konsystencja gęsta, a zapach ziołowo- alkoholowy...okropny. Krem błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. "Natychmiast" - tutaj się zgodzę. "...i długotrwale nawilża dłonie"- zdecydowanie nie. Nawilżenie jest krótkie i po pierwszym myciu ręce wracają do swojego poprzedniego suchego stanu.
Cena: 14 zł/ 75 ml
Ocena: 2,5/5

5.  Neutrogena, skoncentrowany, bezzapachowy krem do rąk"Natychmiastowa, trwała ulga nawet dla najbardziej suchych dłoni."
Konsystencja żelowa, bezzapachowa jak obiecuje producent. Wystarczy bardzo mała ilość żelu żeby posmarować całe ręce. Plus za małe opakowanie- idealne do torebki. Po użyciu ręce są bardzo dobrze nawilżone, wygładzone i miękkie. Krem nie pozostawia tłustej warstwy. Zdecydowanie mój ulubieniec! 
Nawilżenie jest długotrwałe, a cena adekwatna do wydajności.
Cena: 14 zł/ 50ml
Ocena: 5/5 !


Czekam na propozycje Waszych kremów idealnych :)
Przeczytaj również:

61 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007