Wibo, Shimmer in Pearls

24 maja 2015
Jak każda kobieta lubię wszystko co się świeci. Dlatego gdy zobaczyłam nowy rozświetlacz w kulkach wiedziałam, że będzie mój. I tak się stało, a oto on ...


             Wibo, Shimmer in Pearls (Rozświetlacz w kulkach)


Trochę od producenta:
"Ekskluzywny rozświetlacz w kulkach. Dzięki perłowej konsystencji zapewnia niewiarygodne rozświetlenie nawet najbardziej wymagającej cerze. Perłowy odcień rozświetla i tuszuje wszelkie zaczerwienienia oraz usuwa oznaki zmęczenia. Nadaje cerze trwałego i pięknego blasku. "
Rozświetlacz zamknięty jest w plastikowym eleganckim opakowaniu. Nakrętka jest zakręcana i działa bez zarzutów. Po otwarciu kuleczki zabezpieczone są plastikowym materiałem który chroni je przed przemieszczaniem. Opakowanie jest trwałe i oceniam je na plus.

Kuleczki to mix odcieni srebra, złota i bieli. Są miękkie dlatego produkt nabiera się łatwo jednak przez tą cechę lubią się kruszyć i łamać. Osobiście mnie to nie przeszkadza ponieważ aplikacja jest nadal wygodna. Efekt rozświetlenia jaki dostajemy jest bardzo subtelny i delikatny. Ogromny plus za brak drobinek przez co rozświetlenie wygląda naturalnie więc idealnie nadaje się do codziennego makijażu. Kolor idzie bardziej w stronę srebra niż złota. Ciężko zrobić sobie tym produktem krzywdę dlatego polecam go osobą które rozpoczynają przygodę z rozświetlaczami. Trwałość oceniam bardzo dobrze. Wibo utrzymuje się na twarzy cały dzień. Cena: 16 zł/ 13g

Podsumowanie:
Bardzo polubiłam ten produkt. Daje delikatne i naturalne rozświetlenie dlatego na stałe zagościł w moim codziennym makijażu.

Znacie? Lubicie produkty w kulkach?Przeczytaj również:

54 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007