Yves Rocher, Sebo Vegetal

17 maja 2015
Długo przekonywałam się do płynów micelarnych. Głownie ze względu na bardzo wrażliwe oczy które podczas demakijażu znosiły tylko łagodne mleczka. Jednak w końcu udało mi się znaleźć IDEAŁ. A oto on:


Yves Rocher, Sebo Vegetal, 

oczyszczający płyn micelarny 2 w 1


Trochę od producenta:

"Oczyszczający płyn micelarny 2w1 jednym gestem usunie makijaż, nadmiar sebum i tonizuje skórę. Twoja skóra odzyskuje świeży i zdrowy wygląd. Gama Sebo Végétal powstała z myślą o osobach, które borykają się z problemem błyszczenia skóry oraz jej nieregularnej powierzchni a także niedoskonałości zlokalizowanych głównie w strefie T. (zaskórniki, rozszerzone pory, sporadycznie wypryski)."Płyn znajduje się w plastikowej zielonej butelce o pojemności 200 ml. Szata graficzna minimalistyczna i ładna. Butelka jest przeźroczysta dzięki czemu widzimy ile produktu zostało. Zatyczkę łatwo się otwiera, a otworek wylewa odpowiednią ilość płynu.


Zapach jest świeży i rześki. 

Płynu używam głownie do demakijażu. Bardzo dobrze zmywa wszystkie, nawet te najbardziej oporne kosmetyki. Stosuję go również do zmywania makijażu oczu ponieważ ich nie podrażnia i nie pozostawia zaczerwienień po "walce" z tuszem do rzęs. Zauważyłam, że płyn bardzo dobrze działa na moje niedoskonałości. Są widocznie zredukowane, pojawiają się rzadziej, a zaczerwienia są mniej widoczne. Po użyciu odczuwalne jest lekkie uczucie ściągnięcia cery która pozostaje oczyszczona i odświeżona. Jedyny minus to chwilę po zaaplikowaniu wyczuwalna lepka warstwa która zanika po paru minutach. Jeżeli chodzi o efekt matujący to go nie zauważyłam jednak nie oczekuję tego od płynu micelarnego dlatego nie wpływa to na moją ocenę.


Cena: 29 zł/ 200 ml. Jednak produkt często można zakupić w promocji -40% lub 2 za 1.

Podsumowanie:
Produkt lubię i polecam. Bardzo dobrze oczyszcza, zapobiega niedoskonałością i nie podrażnia nawet wrażliwych oczu.

Znacie produkty Sebo Vegetal ? Który polecacie ?Przeczytaj również:

35 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007