Garnier, płyn micelarny 3w1

6 października 2015


Trochę od producenta:
"Pierwszy od Garniera płyn micelarny 3 w 1 dla cery tłustej ze skłonnością do niedoskonałości. To prosty sposób, aby łagodnie usunąć makijaż i oczyścić całą twarz (w tym oczy i usta) w jednym geście i bez pocierania. Cera jest czysta, odświeżona i widocznie zmatowiona."

Płyn znajduje się w mega dużym opakowaniu które ma, aż 400 ml więc spokojnie starczy na kilka miesięcy. Butelka jest plastikowa, zakończona zamknięciem na "klik" które wygodnie się otwiera i zamyka. Dziurka do dawkowania jest mała przez co nie trzeba obawiać się o nadmierne wylanie płynu.
 


Płyn jest bez zapachowy i bardzo wydajny.

Produkt możemy używać zarówno do twarzy jak i oczu. Jeżeli chodzi o demakijaż oczu to u mnie zupełnie nie daje rady. Po pierwsze pozostaje efekt "pandy" czyli czarne smugi pod oczami których nie mogę domyć. Po drugie powoduje mocne zaczerwienienie i szczypanie. Dodam, że nie używam kosmetyków wodoodpornych.
 


Tyle z minusów ponieważ do demakijażu i oczyszczania twarzy nadaje się idealnie.
 Wystarczy bardzo mała ilość płynu by wykonać demakijaż całej twarzy. Nie potrzeba trzeć i mocno nawilżać wacika żeby dokładnie zmyć fluid, bronzery itd. Po użyciu cera nie pozostaje lepka jak po niektórych produktach tego typu za co ogromny plus dla Garniera. Oczyszczenie jest mocne ale nie powoduje wysuszenia i ściągnięcia twarzy. Jeżeli chodzi o niedoskonałości tą są one złagodzone i na pewno ich ilość wraz z używaniem płynu się zmniejsza czyli obietnica producenta została spełniona. Punkt trzeci na produkcie czyli zmatowienie jest dość słabe ale lepsze takie niż żadne.

Cena: 18 zł/ 400ml

Podsumowanie:

Bardzo fajny produkt do demakijażu i oczyszczenia twarzy. Producent dotrzymuje wymienionych na butelce obietnic, a cena jest zaskakująco niska jak na wydajność którą otrzymujemy.


A jaki jest Wasz ulubiony płyn micelarny?Przeczytaj również:

18 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007