Mój krem / Fitomed

29 listopada 2015
 

Trochę od producenta:

" Najważniejsze składniki: świeży napar ziołowy z oczaru wirginijskiego, pięciornika i skrzypu, olej z czarnuszki siewnej.

Działanie opiera się na obecnym w kremie wyciągu wodnym z ziół (80%) o wysokiej zawartości garbników o właściwościach ściągających rozszerzone pory, tradycyjnie stosowanych w fitoterapii. Dodatek oleju z czarnuszki siewnej stabilizuje barierę lipidową naskórka.
Przeznaczenie: do cery tłustej i mieszanej z rozszerzonymi porami."
Ostatnio pojawiła się recenzja kremu idealnego czyli Fitomed nr 12. Dzisiaj o jego "młodszym bracie".
     

Numerek 11 zapakowany jest w plastikowy słoiczek. Szata graficzna charakterystyczna dla marki. Mnie osobiście przekonuje do siebie ponieważ wygląda poważnie i kupując te kosmetyki wiem że stawiam na naturę. Zakrętka działa bez zarzutów, a zastosowany w opakowaniu plastik jest wytrzymały i przetrwa nie jeden upadek.


Konsystencja lekka i wodnista prze co krem jest bardzo wydajny. Łatwo rozprowadza się na twarzy i szybko wchłania.  Nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy.Zapach ziołowy,  delikatny, nie wyczuwalny po nałożeniu produktu.


Krem stosuje na partie twarzy które pokryte są porami.  W moim przypadku jest to broda i nos. Na resztę twarzy stosuję wspomniany już numerek 12 który działa zbawienne na moje niedoskonałości. Ale wróćmy do 11-stki po nałożeniu kremu już następnego dnia pory były mniej widoczne, a z każdym dniem ich ilość w znacznym stopniu malała. Przyznam szczerze, że zawsze byłam sceptycznie nastawiona do kremów które miały działać na pory ponieważ każdy okazywał się bublem i na domiar złego mnie zapychał. Ten krem z czystym sumieniem mogę polecić ponieważ DZIAŁA i nadaje się do cery tłustej i wrażliwej. Dodatkowo krem delikatnie nawilża, a cera wygląda zdrowo i zadbanie.Cena: 25 zł / 50 ml

Krem możecie kupić TUTAJ

Podsumowanie:


Krem  spisuje się równie doskonale co numerek 12. Z czystym sumieniem polecam osobą zmagającym się z porami.


Jak Wy walczycie z porami?Przeczytaj również:

69 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007