Nowa współpraca! / FITOMED

6 listopada 2015
  


Z dumą chwalę się dzisiaj rozpoczęciem współpracy z FITOMED.

Z kosmetykami tej firmy miałam już przyjemność ( zachęcam do przeczytania recenzji KLIK ) dlatego jestem zachwycona, że producent mi zaufał i liczę na owocną współpracę. Na pierwszy rzut testować będę dwa kremy dostosowane do mojej tłustej i problematycznej cery czyli MÓJ KREM NR 11 DO CERY TŁUSTEJ I MIESZANEJ Z ROZSZERZONYMI PORAMI i MÓJ KREM NR 12 DO CERY TŁUSTEJ I TRĄDZIKOWEJ. Pozostawiam Was z krótką informacją o FITOMED oraz zapraszam do zapoznania się z asortymentem tej firmy :)
  


  W naszym laboratorium powstają oryginalne i skuteczne receptury kosmetyków w oparciu o wiedzę zielarstwa wschodnioeuropejskiego. Zaawansowane technologie, które stosujemy pozwalają nam dla każdej partii kosmetyku otrzymywać świeże wyciągi ziołowe najwyższej jakości. jesteśmy wierni zasadom poszanowania właściwości składników naturalnych i jak najmniejszej ingerencji w ich działanie pielęgnacyjne.

Co wyróznia kosmetyki Fitomed?
Charakteryzuje nas konsekwentne zastępowanie surowców chemicznych surowcami naturalnymi. Na przykład w produktach z serii „Mydlnica lekarska” w maksymalnym stopniu zastąpiono detergenty syntetyczne naturalnymi substancjami zmydlającymi uzyskanymi z korzenia mydlnicy lekarskiej. Kolory i zapachy naszych kosmetyków też są dziełem natury.

Dla kogo są kosmetyki Fitomed?

Kosmetyki Fitomed są polecane przez lekarzy dla osób wrażliwych na mydła i detergenty. Profesjonalnie dobrane zioła, ograniczenie stosowania detergentów, syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów zalicza nasze wyroby do kosmetyków o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Dlatego nasze kosmetyki mogą stosować osoby o wrażliwej skórze.
Nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.
Znacie Fitomed? Macie swój ulubiony kosmetyk tej marki ?Przeczytaj również:

57 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007