Współpraca / Be Organic

18 listopada 2015
        

Kochane już wiecie, że lubię się chwalić. Dlatego z wielką dumą chciałam ogłosić współpracę z firmą Be Organic. Jestem bardzo szczęśliwa i czuję się wyróżniona że firma z taką reputacją zaufała właśnie mi i mam nadzieję, że współpraca będzie owocna zarówno dla mnie jak i dla Be Organic. Dzisiaj jak to mam w zwyczaju pragnę zapoznać Was z tą firmą i kosmetykami które oferuje.
     

"W wyjątkowej serii produktów do pielęgnacji twarzy i ciała połączyłyśmy wyciągi z roślin długowiecznych, wiecznie zielonych i przystosowanych do życia w ekstremalnych warunkach. Dodałyśmy certyfikowane naturalne oleje, znane ze swoich wyjątkowych właściwości odżywczych, i roślinne substancje tradycyjnie stosowane w łagodzeniu problemów skórnych, bezpieczne dla skóry wrażliwej i alergicznej. Zrezygnowałyśmy z wykorzystania składników syntetycznych, substancji pochodzenia zwierzęcego i testów na zwierzętach, a produkcję powierzyłyśmy certyfikowanej fabryce. Kosmetyki o przyjemnej
konsystencji i delikatnych zapachach zamknęłyśmy w biodegradowalnych opakowaniach, by móc cieszyć się zmysłową przyjemnością nie rezygnując z troski o środowisko."

WSPIERAJ ORGANIZM W NATURALNEJ ODNOWIE. Skutecznie nawilżaj, odżywiaj i odmładzaj skórę czerpiąc z bogactwa przyrody.
W kosmetykach be organic wykorzystujemy naturalne właściwości wyciągów z roślin długowiecznych (jak miłorząb czy drzewo shea), wiecznie zielonych (jak makadamia) i kserofitów, czyli roślin przystosowanych do życia w warunkach atmosferycznych uniemożliwiających odpowiednią podaż wody: suszy, chłodu, w wysokich górach czy na terenach silnie zasolonych. Dlatego tak skutecznie pomagają Twojej skórze zachować zdrowy blask, a Tobie: korzystać z doświadczenia pokoleń i żyć w zgodzie z naturą."


Więcej przeczytacie na stronie producenta KLIK


Znacie Be Organic? Macie swojego kosmetycznego ulubieńca?  :)Ps. przypominam o rozdaniu !

Przeczytaj również:

60 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007