Współpraca / etnobazar.pl

20 listopada 2015
   

Kochane, Dziewczyna Agenta 007 znowu została doceniona i rozpoczęła współpracę z ETNOBAZAR. Do testów wybrałam Masło do ciała z organicznym masłem mango Planeta Organica z serii Africa. Już nie mogę się doczekać, aż wysmaruję się tym masełkiem dlatego ja lecę,  a Was serdecznie zachęcam do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu KLIK ( ps. znajdziecie tam nie tylko ciekawe kosmetyki !)
   


"
EtnoBazar.pl to wyjątkowe miejsce w sieci. Jest to serwis kojarzący kupujących i sprzedających przedmioty inspirowane lokalną sztuką, folklorem, religią i tradycją – np. meble, dodatki do mieszkań, odzież, biżuterię artystyczną oraz antyki, starocie, instrumenty muzyczne czy też literaturę i muzykę Świata. Jest także społecznością ludzi, którzy cenią piękno i nietuzinkowość w każdej dziedzinie życia i chcą komunikować się z osobami o podobnych zainteresowaniach.
      


Cenisz rzeczy niepowtarzalne, klimatyczne, nieskażone masową produkcją i supermarketem? Jeśli tak, EtnoBazar.pl to dla Ciebie świetne miejsce na zakupy. Tu znajdziesz przedmioty, które idealnie odpowiedzą na Twoją potrzebę autentyczności. 
Oferty naszych sprzedawców pochodzą z różnych miejsc, służą różnym celom, ale łączy je jedno – są piękne i unikatowe, powstają z poszanowaniem tradycji i kultury regionu, z którego pochodzą."
  

                Znacie ten sklep ? Zainteresowało Was coś z jego oferty ?Przeczytaj również:

70 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007