Łagodne zaskoczenie / Be Organic

1 grudnia 2015
Trochę od producenta:

"Delikatne złuszczanie skóry twarzy wspiera procesy regeneracji, reguluje wydzielanie sebum i pomaga utrzymać optymalny poziom nawilżenia, redukując zmarszczki i przywracając równomierny koloryt. Be Organic Peeling myjący do twarzy BAMBUS & RYŻ wspiera codzienne oczyszczanie i stymuluje naturalną odnowę włókien kolagenowych, pozostawiając skórę gładką, doskonale nawilżoną i promienną."


Peeling zapakowany jest w plastikową, twardą buteleczkę. Szata graficzna mnie urzekła. Jest przede wszystkim oryginalna i wyróżnia się wśród kosmetyków na łazienkowej półce. Powiedzcie same ile (nie męskich) kosmetyków jest utrzymanych w czarnej kolorystyce?
Buteleczka jest wygodna w użyciu, zamknięcie na klik działa bez zarzutu, a otworek do wyciskania produktu pozwala bez trudu dawkować potrzebną ilość produktu.

Konsystencja przeźroczystego żelu z małą ilością drobinek łatwo rozprowadza się na twarzy. Drobinki są delikatne i nie powodują zaczerwienień i podrażnień. Ze zmyciem produktu nie ma problemów, a konsystencja sprawia, że produkt jest bardzo wydajny.

   


Muszę przyznać że gdy otworzyłam paczuszkę byłam trochę zmartwiona że peeling nie jest mocnym zdzierakiem które preferuję i uwielbiam. Pomyślałam no nic, spróbujemy zobaczymy...i powiem Wam tylko tyle, że nigdy już nie skreślę kosmetyku tak szybko.
Po wymasowaniu twarzy żelem moim oczom ukazała się doskonale oczyszczona i wygładzona cera. Gdy przejechałam po policzkach rękoma poczułam niezwykłą gładkość i miękkość. Następnego dnia ilość sebum była znacznie ograniczona, a twarz matowa. Peelingi idą u mnie głównie w ruch przed glinkami i maseczkami. Gdy zastosowałam te zabiegi po użyciu peelingu Be Organic cera była nie do poznania. Gładka, oczyszczona, taka...zdrowa i promienna! Jestem oczarowana tym peelingiem i z ogromnym zaciekawieniem sięgnę po inne kosmetyki Be Organic.
     


Cena: 44 zł/ 200 ml
Produkt możecie zakupić TUTAJ


Podsumowanie:

Peeling doskonale oczyszcza i wygładza cerę. Konsystencja sprawia, że produkt jest wydajny więc warto w niego zainwestować.  
  


Znacie produkty Be Organic?  Macie swojego ulubieńca?
Przeczytaj również:

88 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007