Chwalę się !

15 grudnia 2015
   
Kochane!

Czym byłby miesiąc bez pochwał? Dlatego dzisiaj się chwalę bo mam czym.

Ostatnimi czasami nawiązałam dwie nowe współpracę więc z niecierpliwością czekałam na paczuszki. Gdy tylko kurier zadzwonił domofonem aż podskoczyłam z radości.

Nigdy nie pokazywałam Wam paczuch jakie dostaje jednak te to dzieła sztuki dlatego nacieszcie również swoje oczy tymi cudami.Pierwszy kartonik otrzymałam od firmy Zielone Laboratorium. Przyznam szczerze, że na kosmetyki tej firmy miałam chrapkę od dawien dawna ponieważ stawiam na naturę, a firma właśnie takie produkty oferuje. Ponadto podoba mi się inicjatywa charytatywna polegająca na przekazaniu % ze sprzedaży kosmetyków na rzecz pomocy fundacją wspierającym zwierzaki. W dzisiejszych czasach coraz mniej dobrych serc dlatego gdy tylko mam do wyboru produkt który może kogoś wesprzeć chętnie po niego sięgam. 

          


Prezentowana poniżej paczuszka to moje małe marzenie, zapytacie czemu ?

Od zawsze marzyłam otrzymać przesyłkę specjalnie dla mnie!  Ta właśnie taka jest za sprawą dołączonej karteczki. Niby nic, a czuję się wyjatkowo :)

Ps. Odżywka którą otrzymałam to już legenda dlatego na mojej twarzy gości uśmiech od ucha do ucha i już nie mogę się doczekać pierwszego użycia.

I znowu nie wypada nie wspomnieć o pomocy innym. Marka ta wspiera działalność Federacji Stowarzyszeń Amazonki poprzez promowanie profilaktyki raka piersi oraz wpiera Panie finansowo.  Czemu akurat w tą działalność angażuje się firma? Za sprawą pięknej i wzruszającej historii założyciela marki. Ale kochane o tym będziecie mogły przeczytać więcej w osobnej notatce poświęconej otrzymanemu produktowi.          
Znacie te firmy? Jak podobają Wam się paczki ?

Ps. Przepraszam za jakość zdjęć ale nie mogłam doczekać się światła dziennego.Przeczytaj również:

62 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007