Czas na relaks

30 grudnia 2015


Gdy tylko nadchodzą pierwsze chłody w mojej łazience unoszą się relaksujące zapachy. To wszystko za sprawą olejków, soli i płynów które w długie jesienne i zimowe wieczory umilają mi kąpiel. Dzisiaj pokaże wam produkty które lubię najbardziej.

Olejki

Jak już wiecie jestem absolutnie uzależniona od olejków. Używam ich do twarzy, ciała a także do kąpieli. Wellness & Beauty to olejki które mają w sobie...olejki? Może to dziwnie brzmi ale niestety spotkałam się nie jeden raz z nazwą "olejek" a w składzie ani jednego doszukać się nie mogłam. Wracając do produktów Rossmanna lubię je ponieważ dobrze nawilżają i nie pozostawiają tłustego osadu na ciele i wannie. Oba maja przyjemne i delikatne ale wyczuwalne zapachy.     
Sole

Sole jak to sole, przy ich wyborze kieruje się głównie zapachami, a że lubię urozmaicenie dlatego w mojej kolekcji są zapachy owocowe, kwiatowe i relaksujące.
Wszystkie z soli Isana pachną delikatnie i nie przyprawiają o zawrót głowy ponad to ich cena jest baaardzo atrakcyjna ponieważ saszetka na promocji kosztuje zaledwie 1,70  zł . Plus również za opakowanie które starcza na 2-3 użycia co pozwala na częste urozmaicenie zapachowe.
Kryształki Kneipp mają bardzo intensywny zapach dlatego nie wszystkim przypadną do gustu.


Płyny

Płynów używam najrzadziej ponieważ nie przepadam za pianą... już takie ze mnie dziwadło :)  Jeżeli już jakiś wleje to jest to albo Kneipp albo Le Petit który jest również żelem do mycia. Kneipp lubię za oryginalny zapach, a Le Petit za uniwersalność. Cenie tą cechę w kosmetykach ponieważ dzieląc łazienkę z domownikami liczy się każde miejsce na półce.

A jakie są Wasze ulubione produkty do kąpieli?

Kochane !
Życzę Wam szczęśliwego nowego roku,
sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym,
uśmiechu na twarzy,
i spełnienia wszelkich marzeń !


Przeczytaj również:

59 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007