Moja srocza natura / Lumi Magique

21 grudnia 2015


Cześć, jestem Sara i jestem uzależniona od kosmetyków rozświetlających. Staram się walczyć z tym nałogiem jednak srocza natura zwycięża, portfel płacze, a półki uginają się pod nadmiarem kosmetyków.


Trochę od producenta:

"Świeża, lekka i jedwabista konsystencja sprawia, że bazę można nakładać jako jedyny preparat lub pod podkład, gdyż przygotowuje ona skórę na nałożenie podkładu, równocześnie maksymalizując rozświetlenie. Baza wtapia się w skórę, by następnie rozpraszać wtórnie światło, zapewniając skórze piękny wygląd. Można ją nałożyć punktowo – na kości policzkowe, grzbiet nosa czy podbródek lub na całą twarz, co sprawi, że skóra promienieje naturalnym blaskiem, jakby była rozświetlona od środka."
              
Jak to kobieta o sroczej naturze kupuję "oczami". Uwielbiam eleganckie i dopracowane w każdym calu opakowania. Właśnie z takim tutaj mamy do czynienia. Połączenie bieli i złota to zawsze jest strzał w dziesiątkę i tak jest tym razem. Kosmetyk wygląda luksusowo i stylowo, a pompka działa bez zarzutu.


Konsystencja jest kremowa, koloru perłowego. Przyjemnie rozprowadza się na twarzy i co najważniejsze błyskawicznie się wchłania.


Baza delikatnie rozsmarowana

Po nałożeniu bazy cera zyskuje zdrowe rozświetlenie i wygładzenie. Na szczęście nie znajdziecie tutaj brokatowych drobinek które w blasku słońca robią z naszej twarzy kulę dyskotekową. Czy przedłuża trwałość makijażu ?  hmm... osobiście nie zauważyłam takiego działania a szkoda bo właśnie głównie tej cechy oczekuję od tego typu produktów. Na plus na pewno zasługuje uniwersalność pod względem dopasowania do typu cery. Bazę testowała moja mama z mieszana cerą, ja z tłustą i koleżanka z suchą. Na wszystkich typach produkt zachowywał się identycznie i co mnie zaskoczyło widocznie ograniczył wydzielanie sebum.


Baza po wchłonięciu

Cena: 50 zł/ 20 ml


Podsumowanie:


Czy polecam?  Sama nie wiem, ma swoje wady i zalety. Plusem jest rozświetlenie które jest zdrowe i naturalne czyli takie jakie lubię najbardziej. Minus to brak przedłużenia trwałości makijażu co powinno być podstawową cechą tego typu produktu oraz wysoka cena.

A co Wy myślicie o tej bazie ?  Używacie takich produktów?
Przeczytaj również:

72 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007