Kallos Cherry

24 stycznia 2016
         

Trochę od producenta:

Kondycjonująca maska do włosów z olejem z pestek czereśni. Maska w kremie o delikatnej teksturze do mocno zniszczonych włosów. Po zastosowaniu włosy staja się odżywione lśniące, aksamitne i miękkie. "       

Opakowanie charakterystyczne dla masek Kallos. Litrowy ogromny plastikowy słoik z nazwą wybranej wersji. Tym razem skusiła mnie wisienka, a więc czerwony słoik z białą nakrętką. Lubię te olbrzymy ponieważ opakowanie pozwala na wykorzystanie ich do ostatniej kropli. Na pojemność również nie narzekam ponieważ maska znika u mnie błyskawicznie.

             
Konsystencja gęstej śmietany co sprawia, że maska nie przelewa się przez palce i łatwo rozprowadzić ją na włosach. Produkt jest bardzo wydajny właśnie dzięki konsystencji której wystarczy naprawdę niewiele żeby pokryć całe włosy.
                  
    
Po otwarciu wieczka uderzy Was zapach słodkiej wiśni. Woń jest intensywna, owocowa i długo utrzymuje się na włosach. Dla mnie bomba!  lecz dziewczynom które nie lubią słodkich zapachów maska może nie przypaść do gustu.
       


Moim głównym problemem są mocno puszące się włosy dlatego od odżywek wymagam dociążenia i wygładzenia. Ta maska doskonale spełnia te zadania. Ponad to włosy po użyciu są sypkie, nawilżone i pięknie błyszczą. Po prostu wyglądają zdrowo i zadbanie. Maski używam również okazjonalnie do mycia włosów. Tutaj spisuje się równie dobrze. Nie tłuści, nie obciąża i nie płacze włosów co niestety jest moim częstym problemem po użyciu niektórych szamponów. Ostatnią zaletą są piękne fale jakie otrzymuje po użyciu produktu, jakbym fryzurę układała cały poranek.
           


Cena: 10 zł/ 1000 ml


Podsumowanie:

Polubiłam za wszystko !
Z jakimi wersjami Kallos miałyście przyjemność ? Polecacie?

Przypominam o trwającym konkursie.
Zachęcam do udziału ponieważ można zyskać +1 los w rozdaniu które odbędzie się z okazji 400 obserwatorów. 

  

Przeczytaj również:

78 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007