Rzęsy jak marzenie / RevitaLash

27 stycznia 2016
    


Trochę od producenta:

"Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash® Advanced."
     
Zachęcam również do zapoznania się z historią firmy która jest niezwykle poruszająca i wzruszająca KLIK


Odżywka zapakowana jest w stylowy kartonik. Czemu stylowy ? No same spójrzcie. Elegancka szata graficzna, starannie dobrana kolorystyka, ciekawe kształty, takie dopracowane opakowania lubię najbardziej. Po otwarciu Naszym oczom ukazuje się srebrny produkt, zabezpieczony przed przemieszczaniem. Właśnie to niepozorne z zewnątrz cudo będzie bohaterem recenzji.

Produkt nakładamy miękkim i wąskim pędzelkiem który jest wygodny w użyciu. Po pierwsze nabiera on odpowiednią ilość produktu. Po drugie dzięki takiej końcówce nakładanie odżywki jest proste i przyjemne.  
       


Konsystencja jest wodnista i błyskawicznie się wchłania przez co już po paru sekundach zapominamy, że użyliśmy produktu.


Efekty jakie zaobserwowałam po stosowaniu przez 6 tygodni RevitaLash® ADVANCED to:

1. Wydłużenie o którym pisać wiele nie muszę. Wystarczy spojrzeć na efekty które prezentują się zaskakująco. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się aż tak widocznych rezultatów i to zaledwie po 6 tygodniach kuracji. Rzęsy są długie jak marzenie.

przed / po 


          


2. Regeneracja która objawia się zmniejszoną ilością wypadających rzęs oraz błyskiem. Jak (prawie) każda kobieta używająca na co dzień maskary borykałam się ze stratą każdej cennej rzęsy. Po kuracji zauważyłam również, że moje rzęsy pięknie lśnią, a ich kolor to głęboka czerń.
       
3. Wcześniej każdy włosek sterczał w inną stronę. Odkąd używam odżywki rzęsy są bardziej zdyscyplinowane i podkręcone.

4. Ostatnia zaleta to pojawienie się dużej ilości nowych rzęs co na pewno ucieszy nie jedną z Was. Zbyt piękne żeby było prawdziwe? odsyłam do zdjęć powyżej gdzie jest to widoczne :)

Jestem posiadaczką wrażliwych oczu pomimo tego produkt mnie nie uczulił i nie podrażnił.

Cena: 3,5 ml/ 330 zł
Produkt możecie kupić TUTAJ
             
              


           Nie wypada nie wspomnieć, że producent wspiera finansowo jak również poprzez promowanie informacji na temat profilaktyki raka piersi Federację Stowarzyszeń "Amazonki".

Podsumowanie:

RevitaLash® ADVANCED spowodowała, że moje rzęsy prezentują się tak pięknie, że zrezygnowałam z codziennego używania maskary. Polecam !Jakich odżywek do rzęs używacie ?Przeczytaj również:

47 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007