Moc bursztynów / Jantar

19 lutego 2016


Trochę od producenta:

"Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca."

Produkt dostępny jest w kartonowym opakowaniu. W środku znajdziemy szklaną buteleczkę których ja osobiście nie lubię ponieważ jak to w łazience ręce są mokre, często tłuste i istnieje duże ryzyko rozbicia opakowania. Otwór do nakładania produktu jest mały dlatego nie musimy martwić się, że wylejemy za dużą ilość odżywki. Szata graficzna prosta, mnie osobiście nie porwała i gdybym nie naczytała się tak wielu różnych opinii o tym produkcie na pewno nie zwróciłabym na niego uwagi.
               

    
Konsystencja wodnista, lubi przelewać się przez palce dlatego ciężko wetrzeć ją w skórę głowy.

Zapach jest przyjemny ale nie wyczuwalny na włosach.
           
            
Odżywkę używałam dwa miesiące z przerwami. Jak sprawdziła się u mnie?  dobrze...ale... zacznijmy od plusów. Po kuracji włosy nabrały zdrowego blasku oraz rosły jak szalone. Czasami nie dowierzałam, że włosy mogą tak szybko rosnąć! Żałuję, że nie uwieczniłam różnicy na zdjęciach. I na tym koniec pozytywnych cech produktu. Kupując odżywkę głównie nastawiona byłam na działanie przeciw wypadaniu włosów oraz pojawienie się "baby hair". Niestety żadne z moich oczekiwań nie zostały spełnione. Dodam, że odżywka nie obciąża włosów.
               

Cena: 10 zł/ 100 ml


Podsumowanie:

Niestety nie takich efektów oczekiwałam od tej odżywki. Miały być baby hair, a są lśniące włosy.

Znacie odżywkę Jantar? Jak zadziałała na Wasze włosy?Przeczytaj również:

46 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007