Olejek pod prysznic + wyniki konkursu

17 lutego 2016
     


++
Trochę od producenta:

"Poczuj się niezwykle lekko i beztrosko dzięki specjalnej mieszance oleju migdałowego i wartościowego ekstraktu z bambusa. Dzięki wysokiej 70% zawartości olejów naturalnych i dodatkowi cennej witaminy E i pantenolu olejek oczyszcza i pielęgnuje skórę oraz chroni ją przed wysuszeniem. Skóra staje się wyczuwalnie miękka i gładka. Olejek nadaje się do codziennej kąpieli pod prysznicem. "
         


Olejek znajduje się w plastikowej buteleczce. Zamknięcie które pod naciskiem palca otwiera małą dziurkę spełnia swoją funkcję doskonale ponieważ dozuje odpowiednią ilość produktu. Ponad to "klik" się nie zacina i z łatwością można go otworzyć nawet mokrymi rękami. Szata graficzna charakterystyczna dla marki Wallness&Beauty czyli elegancki minimalizm który mnie urzeka i kusi do zakupu.

Konsystencja jest rzadka i przelewająca się przez palce dlatego produkt jest nie wydajny, a duża jego ilość po prostu się marnuje.
            

Zapach...ciężki do opisania. Delikatnie słodki, niestety bardzo słabo wyczuwalny dlatego miłośniczki zapachowego relaksu w wannie nie będą zadowolone. 


Smarując ciało rzadka konsystencja przemienia się w kremową piankę którą łatwo się zmywa. Po użyciu olejku ciało jest nawilżone jednak nie na tyle ile oczekiwałam ponieważ konieczne jest użycie dodatkowego wspomagacza w postaci balsamu. Z plusów nie sposób pominąć wygładzenia oraz brak tłustej warstwy na ciele.

Cena: 9 zł/ 250 ml
Dostępność: Rossmann.


Podsumowanie:


Po nazwie "olejek" oczekiwałam produktu który doskonale nawilży moją skórę. W zamian tego dostałam nawilżenie na poziomie średniej klasy żelu pod prysznic. 

Lubicie serie Wellness & Beauty?


Konkurs w którym do wygrania były mini produkty Balneokosmetyki oraz torba zwycięża....

Ela Folwark
Serdecznie gratuluję i wysyłam maila :)


Przeczytaj również:

48 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007