Dziecięca Kraina : Klips MAM

19 marca 2016
   

Odkąd Macio pokochał swojego smoka klips do niego to dla Nas rzecz niezbędna. Szczególnie na spacerze ponieważ powoli zaczynamy "wychodzić" z wózka i mamy już za sobą pierwszą wizytę na huśtawce. Oczywiście przyjaciel w buzi musiał zostać, a że Macio lubi wyciągać, oglądać, i przytulać swojego cumla mając klipsa nie musimy obawiać się, że smok zakończy zabawy na ziemi.

Klips do smoczka MAM jest praktyczny, a przede wszystkim uroczy. To właśnie ta cecha sprawiła, że produkt wybrałam do testów. Swoją drogą nie rozumiem czemu gadżety i ubranka dla chłopców głównie zawierają słowo "daddy". Czuję się pokrzywdzona ! :(  


Przejdźmy do aspektów praktycznych.

Końcówka sznureczka zakończona jest elastycznym pierścieniem który pasuje do smoczków tego producenta. Jednak MAM nie ogranicza Nas jedynie do własnego asortymentu dlatego zamocowany został również rzep który pozwala przypiąć do smyczki dowolnie wybrany cumelek innych marek.

Długość smyczki jest tak dopasowana, że dziecko nie ciągnie smoka za sobą i swobodnie może wsadzić go do buzi.

Mechanizm mocowania został specjalnie skonstruowany żeby móc go obsłużyć go nawet jedną ręką. Działa on na zasadzie przesuwanej plastikowej części która podczas sunięcia ściska klips. Całość jest łatwa w obsłudze ale nie na tyle żeby Nasza pociecha samodzielnie odkryła jak uchwyt działa. 
                 


Cena: 21,28 zł
Możecie kupić TUTAJ

Podsumowanie:

Gadżet praktyczny i zachwycający wyglądem. Czego chcieć więcej ? POLECAM!

Wasze pociechy używają klipsów do smoczków?Przeczytaj również:

14 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007