Dziecięca Kraina : MAM Storage Solution

8 marca 2016
     

Trochę od producenta:


  • Pojemniki można dowolnie często czyścić i sterylizować.
  • Idealne do przechowywania w lodówce i zamrażarce oraz do używania poza domem (np. na spacerze).
  • Dzięki zmywalnej etykiecie na pojemniku można zawsze umieścić aktualną datę.
  • Opakowanie zawiera 5 sztuk."
Pojemniczki są przeźroczyste z zieloną zakrętka. Całość prezentuję się oryginalnie i nowocześnie. Zakrętka się nie zacina i działa bez zarzutów. Osobiście bardzo lubię kiedy widać że wizualny aspekt produktu jest dopracowany w każdym calu, tak właśnie jest z tymi pojemnikami.


Zastosowany plastik jest w sam raz. Nie za gruby więc można szybko podgrzać zawartość i nie za cienki dzięki czemu pod wpływem gorąca nie ma obawy o zniekształcenia.
   

Kolejną rzeczą która mnie się spodobała jest możliwość podpisania słoiczka. Dzięki temu nie muszę pamiętać co gdzie wsadziłam, a po zjedzeniu zawartości przez synka tekst z łatwością zmywam pod bieżącą wodą. Funkcja tę docenią również mamy odciągające mleko ponieważ można zanotować datę kiedy pojemniczek został napełniony.
        Słoiczki wyśmienicie sprawdzają się również w przypadku mrożenia. Wystarczy wyjąc z zamrażalki i wrzucić do czajnika. Mleko w błyskawiczny sposób się rozmrozi, a następnie podgrzeje. Cały proces trwa maksymalnie 5 min przez co kiedy Nasza pociecha zgłodnieje możemy szybko zareagować.

Cena za komplet czyli 5 pojemników wynosi 38,25 zł.
Możecie kupić TUTAJ
      


         Podsumowanie:

U mnie w domu pojemniczki na jedzenie to postawa. Mrożę w nich swoje mleko, a także porcjuje jedzenie na następne dni. Firma MAM oddaje nam do użytku dobrej jakości, wytrzymałe i ciekawe z wyglądu pojemniki które polecam.

Używacie takich produktów ? Znacie firmę MAM ?Przeczytaj również:

9 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007