Lubimy się ! / Lasting Finish Nude

22 marca 2016


Trochę od producenta:

"Lasting Finish Nude to długotrwały podkład, który zapewnia naturalny wygląd skóry nie obciążając jej. Podkład posiada lekką formułę, dzięki której cera wygląda świeżo i nieskazitelnie. Podkład bardzo dobrze dopasowuje się do cery, przez co łatwo się go rozprowadza. Innowacyjny efekt 'elastycznej warstwy', która pozostaje nienaruszona przez 25 godzin. Delikatna struktura fluidu z nawilżającym serum sprawia, że podkład jest prawie nieodczuwalny na twarzy."

Podkład znajduje się w plastikowej miękkiej tubce. Otworek do wyciskania jest mały przez co nie musimy obawiać się o wylanie za dużej ilości na palce, gąbeczki, jajeczka itp. Szata graficzna przykuwa oko, chodź ja osobiście mam słabość do bardziej " eleganckich " opakowań.


Konsystencja jest gęsta, trochę kremowa. Łatwo rozprowadza się na twarzy jednak trzeba uważać ponieważ lubi tworzyć nieestetycznie wyglądające smugi.

Podkład idealnie nadaję się dla osób które na co dzień preferują naturalny ale trwały makijaż. Lasting Finish Nude z łatwością zakrywa zaczerwienienia i drobne niedoskonałości, jednak przy większych niespodzianka niezbędna jest dodatkowa pomoc korektora. Po użyciu twarz wygląda promiennie, zdrowo i nie musimy obawiać się o efekt maski. 

Jako posiadaczką tłustej cery w produkcie tym doceniłam długo utrzymujący się efekt matu, nawet do 5 godzin bez poprawek. Oczywiście czas 25 godzin trwałości jaki obiecuję producent jest wyjęty z kosmosu lecz trzeba przyznać że 8-10 godzin to i tak niezły wynik jak na podkład z tej półki cenowej. Ostatnią zaletą jest kolor który nie ciemnieje i nie posiada różowych, nie lubianych przeze mnie tonów.


    Ja naturalna   /    Ja upiększona jedynie podkładem Lasting Finish NudeCena: 30 zł / 30 ml

Podsumowanie :

Naturalne krycie, promienna cera, długo utrzymujący się mat to cechy które charakteryzują ten podkład. 
Mnie przypadł do gustu więc polecam, szczególnie osobom z tłustą lub mieszaną cerą.


Jakie są Wasze ulubione podkłady na co dzień ?
Przeczytaj również:

61 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007