Mężu ! nie czytaj tego posta / My Gift DNA

24 marca 2016
   


Jestem perfekcjonistką dlatego wiedząc, że zbliża się jakaś okazja planowanie prezentów rozpoczynam dużo, dużo wcześniej. Staram się wybierać prezenty oryginalne i sentymentalne. Uwielbiam parę lat później patrząc na upominek wspominać okoliczności podarunku.

Niedawno miał przyjemność współpracować z firmą MY GIFT DNA dzięki której już w najbliższy poniedziałek podaruję mężowi niezapomniany prezent.
NASZA HISTORIA to wydruk idealny na okazję taka jak moja poniedziałkowa, czyli pierwsza rocznica ślubu.
W kilku prostych krokach stworzyłam niezapomniany prezent.
Wybrałam siedem ważnych dla Naszego związku dat, a następnie ułożyłam do każdej krótki opis. Powiem Wam szczerze nie spodziewałam się, że tak ciężko będzie wybrać mi tylko siedem dni z Naszego wspólnego prawie pięcioletniego życia. Następnie mailem otrzymałam projekt graficzny Naszej historii dzięki czemu mogłam zobaczyć jak ostatecznie będzie wyglądał prezent, potwierdziłam i gotowe. Za niespełna dwie godziny dostałam wiadomość, że paczka została już wysłana !!! Przyznam, że z tak szybką obsługą to jeszcze się nie spotkałam.
Nasza Historia znajduje się w eleganckiej ramce, wykonanej z ciemno brązowego drewna i grubego szkła. Firma postawiła na szyk dlatego obrazek będzie pasował do każdego wnętrza.

Cena: 99,99
Rozmiar: 20x40 cm

Możecie kupić TUTAJ

Kolejnym wybranym przeze mnie prezentem był kalendarz. Tym razem rozpieściłam samą siebie.

Do wyboru tej rzeczy głównie skusiła mnie okładka, z resztą same zobaczcie...jest genialna!
      
Jeżeli chodzi o wykonanie to jest ono perfekcyjne. Kalendarz jest dopracowany w każdym calu. Nie wystają żadne niteczki, okładka jest gruba, a rogi wzmocnione.
Format A5 bez trudu mieści się do torebki dzięki czemu gdyby nagle trzeba było zdominować świat swoje plany mam zawsze przy sobie.

Wnętrze również mnie nie zawiodło.
Dni tygodnia od poniedziałki do piątku są wielkości jednej strony więc mamy dużo miejsca na swoje sekretne plany dodatkowo po lewej stronie znajdują się godziny które ułatwiają układanie i porządkowanie harmonogramu dnia. Strony wykonane są z grubego papieru dzięki czemu długopis nie przebija na kolejny dzień. Niby szczegół ale ja właśnie na takie detale lubię zwracać uwagę.

Prócz wyżej wymienionych cech kalendarz zawiera masę gadżetów typu mapy, plan urlopowy, ograniczenia prędkości w różnych krajach, notatnik, a także cenioną przeze mnie wstążeczkę do zaznaczania dni.

Nie dziwcie się, że w moich notatkach znajdują się jedynie produkty spożywcze. Właśnie w taki sposób, drogą eliminacji próbujemy z doktorkiem wyłapać która moja jedzeniowa słabość uczula mojego synalka :)

Cena: 79,99 zł
Rozmiar A5
Możecie kupić TUTAJ

Podsumowanie:

Jak wiele razy podkreślała jestem wielką fanką spersonalizowanych prezentów. Na stronie MY GIFT DNA każdy prezent jest indywidualny, oryginalny i najwyższej jakości. Na wielki plus zasługuje również błyskawiczna realizacja zamówienia dzięki której nawet w ostatniej chwili zdarzymy kupić wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby. 

Ps. Na moją wishliste wpisuję ten piękny KUBEK latte Jakimi prezentami Wy obdarowujecie ukochane osoby?


Ruszam z Facebookiem !

Kliknij LUBIĘ TO !

Przeczytaj również:

54 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007