Pierwszy i ostatni produkt Eucerin

2 marca 2016
  


Trochę od producenta:

"Intensywnie oczyszcza i odświeża cerę ze szczególnym uwzględnieniem okolic łojotokowych twarzy (tzw. strefa T). Zapobiega powstawaniu niedoskonałości i zmian trądzikowych. Komedolityczny (odblokowuje pory). Beztłuszczowy. Nie powoduje wysuszenia skóry. Wskazany do stosowania z powszechnymi lekami trądzikowymi. "    


Tonik znajduje się w plastikowej, zielonej buteleczce. Zakrętka się nie zacina, a otworek do nakładania produktu jest odpowiedniej wielkości więc nie musimy obawiać się, że wyleje się za duża ilość. Szata graficzna dla mnie bez polotu, wieje nudą i gdyby nie promocja w ogóle nie zwróciłbym uwagi na ten tonik.

Konsystencja wodnista, nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy. 


Na początku przypomnę, że jestem posiadaczką cery tłustej z niedoskonałościami...czyli gorzej już być nie może. Tonik oceniam słabo, a nawet bardzo słabo. Nie zauważyłam praktyczne jakichkolwiek efektów. Nie oczyszcza, nie ściąga porów, nie ogranicza wydzielania sebum, nie zapobiega nowym niedoskonałościom, nie łagodzi. Jedyną cechą którą obiecuje producent, a ja ją odczuwam na skórze jest brak wysuszenia pomimo tego, że w składzie znajduję się alkohol. Dodam, że tonik mnie nie uczulił i nie podrażnił.
       

Cena: 37 zł / 200 ml

Podsumowanie:

Zachęcona promocją, żałuję że tak łatwo można mnie skusić do zakupu. 
Moja cera na tonik zareagowała z nonszalancką obojętnością.

Proszę, polećcie jakiś dobry tonik !Przeczytaj również:

49 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007