Meet Beauty II / relacja

24 kwietnia 2016

Wczoraj (tj. 23.04.16) odbyła się konferencja Meet Beauty. Dzisiaj przychodzę do Was z krótką relacją tej wspaniałej przygody ( szczególne pozdrowienia dla moskwasworld ) . UWAGA ! będzie duuuużo zdjęć :)

Na wstępie trochę o organizacji która była perfekcyjna. Żadnych kolejek, wszystkie wykłady rozpoczynały się punktualnie, a Panie były miłe i pomocne. Mnie, głodomorowi nie wypada również nie wspomnieć o przepysznym obiedzie który podany był w przerwie.


Uczestniczyłam w dwóch panelach. Pielęgnacja z marką Tołpa i makijaż z Lirene.
        


Pierwszy wykład niestety mnie rozczarował i trochę się wynudziłam. Moim zdaniem wszystkie informacje były oczywiste i niestety nic nowego się nie dowiedziałam.

Natomiast drugi panel był fantastyczny. Mieliśmy okazję na własne oczy zobaczyć makijaż wykonany nowymi produktami marki Lirene. Muszę przyznać, że byłam zszokowana jakością, a przede wszystkim uniwersalnością oferowanych kosmetyków. Ponad to Pani makijażystka to profesjonalistka z najwyższej półki którą bardzo miło było oglądać w "akcji". 


Podczas trwania konferencji można było również dowiedzieć się o nowościach ( i nie tylko) na stoiskach producentów. Było kilka firm jednak ja chciałabym wyróżnić dwie.

Eveline po pierwsze za uroczą Panią która była niezwykle pomocna. Po drugie za możliwość wyboru kosmetyków do przetestowania. 

Druga firma to Pilomax gdzie obsługa również była na najwyższym poziomie. 

Szykuje się sporo testów dlatego zapraszam do obserwacji :)Przeczytaj również:

62 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007