Duet Hair Jazz + wyniki konkursu

15 maja 2016

Trochę od producenta:

"Hair Jazz udziela gwarancji na 5 wyników:

  1. Nawet trzykrotnie szybszy wzrost włosów,
  2.  Bardziej miękkie i błyszczące włosy,
  3.  Wyniki utrzymujące się przez wiele miesięcy,
  4.  Wydajność sprawdzona i przetestowana na wszystkich rodzajach włosów,
  5.  Wyraźne zmniejszenie się liczby wypadających włosów."


Szampon znajduje się w miękkiej tubie. Szata graficzna prezentuje się nowocześnie i młodzieżowo. Nie wiem czy trafiłam na wadliwe opakowanie ale sprawdziło się ono u mnie nie najlepiej. Po pierwsze szampon cały czas wylewał się z dozownika i zbierał się w zakrętce co po otworzeniu skutkowało wylewaniem się jego sporej ilości. Po drugie przez to, że w zakrętce znajdował się płyn cały czas ulewał się bokami brudząc wszystko dookoła.

Zapach produktu jest mocno mentolowy, na szczęście nie wyczuwalny na włosach.
Na plus zasługuje konsystencja która jest żelowa dzięki czemu produkt jest bardzo wydajny. Ponad to szampon łatwo się pieni i z łatwością się spółkuje.

Odżywka ma o wiele lepsze opakowanie niż szampon. Jest ono wygodne, łatwe w użyciu i higieniczne.

Zapach chemiczny, również wyczuwalna jest mentolowa woń.
Konsystencja jest kremowa przez co łatwo się ją nakłada i nie spływa z włosów.


Duet Hair Jazz sprawił, że moje włosy zaczęły rosnąc w zaskakującym tempie. Pojawiło się dużo "baby hair" których wysyp zauważyć można było wraz z każdym, kolejnym myciem. Moim głównym problemem są wypadające włosy spowodowane karmieniem piersią. Opisywane produkty po raz kolejny pozytywnie mnie zaskoczyły ponieważ włosów wypada teraz dużo, dużo mniej.

Wraz z instrukcją jak używać produktów Hair Jazz pojawiła się informacja, że kosmetyki ze względu na swoje składy mogą plątać włosy. Nie ukrywam, że mocno mnie to zaniepokoiło ponieważ już wcześniej miałam duży problem z rozczesaniem mojej szopy. Na szczęście nic takiego nie wystąpiło lecz z rozczesywaniem nadal są problemy ale nie uważam tego za minus tych kosmetyków ponieważ oczekiwałam od nich działania w innej sferze. Oprócz wcześniej wymienionych zalet po użyciu duetu moje mocno puszące się włosy wyjątkowo ładnie się układają - są dociążone, a fale podkręcone.
Cena:
Szampon - 79,90 zł / 250 ml

Odżywka - 78,00 zł / 250 ml

Oba produkty możecie kupić na stronie www.harmonyplus.pl

Podsumowanie:

Hair Jazz obiecuje wiele ale nie są to puste słowa. Włosy rosną jak szalone, pojawiają się baby hair, a wypadanie zostaje w dużej mierze ograniczone. Jestem bardzo zadowolona z efektów i z czystym sumieniem polecam te kosmetyki.Jakie są Wasze sposoby na porost włosów ?


WYNIKI KONKURSU Z FITOMEDGratuluję !Przeczytaj również:

37 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007