Kokosowe uzależnienie

23 maja 2016


Trochę od producenta:

"Naturalna terapia do włosów pozbawionych blasku i osłabionych. Stworzona na bazie oleju kokosowego, wzmocnionego miodlą indyjską (Neem) i wąkrotką azjatycką. Zawiera jedynie ekstrakty z roślin indyjskich. Nie zawiera składników chemicznych.

DZIAŁANIE:
- odżywia włosy
- nawilża włosy
- wzmacnia włosy"


Jak przystało na kosmetyki naturalne szata graficzna jest prosta i stonowana. Podoba mi się, że napisy są duże i nie musimy doszukiwać się między grafikami z jakim produktem mamy do czynienia. Ze strony użytkowej również jest dobrze. Zamknięcie na klik i mały otworek do aplikacji zdają egzamin.

Konsystencja jak przystało na główny składnik czyli olej kokosowy jest stała. 
Wystarczy wsadzić na parę minut opakowanie do ciepłej wody żeby zawartość zmienić w płyn.

Zapach piękny. Słodki, kokosowy, długo utrzymujący się na włosach.
Już po pierwszy użyciu zauważyłam, że moje włosy są niezwykle miękkie, właśnie tak działa na nie olej kokosowy. Niestety jeżeli używam go samodzielnie moje wysokoporowate włosy lubią się jeszcze bardziej puszyć niż normalnie i na słowo mi uwierzcie, że bardzo ciężko je ujarzmić. Podczas stosowania tego produktu problem ten znika dzięki "dodatkom" w składzie. Sprawiają one, że włosy są nadal miękkie ale również lekko dociążone i ładnie się układają. Oczywiście jak to przy olejkach najbardziej spektakularne efekty uzyskamy wraz z regularnym stosowaniem. Ja używam Kokosowej Terapii około miesiąca, dwa razy w tygodniu. Po tym czasie już zauważyłam, że włosy zyskały zdrowy blask i są bardziej nawilżone.Cena: 25 zł/ 150 ml
Możecie kupić TUTAJ

Podsumowanie:

Nie ukrywam, że jestem fanką wszelkiego rodzaju olejków dlatego ten produkt polubiłam nie tylko ze względu na mojego bzika ale również za bardzo dobre działanie.


Lubicie olej kokosowy ? Przeczytaj również:

38 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007