Płyn micelarny / Tołpa

30 maja 2016


Trochę od producenta:

"Usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Jest delikatny i ma fizjologiczne pH, dzięki czemu można go używać również do demakijażu oczu. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pozostawia uczucie komfortu (szczególnie po zabiegach dermatologii estetycznej, nadmiernej ekspozycji słonecznej). Jest przeznaczony do stosowania bez użycia wody."


Płyn znajduje się w przeźroczystej plastikowej buteleczce. Szata graficzna jest prosta, rzekłabym nawet, że bardzo co często charakteryzuje hypoalergiczne produkty. Dozownik w formie małego otworu jest wygodny i dawkuje odpowiednią ilość płynu.

Zapach jest delikatny i orzeźwiający.
Płyn jest cudowny. Ale zacznijmy od początku. 
Demakijaż po raz pierwszy stał się przyjemnością. Po przetarciu oczu wacikiem namoczonym owym produktem nie pojawia się "mgła", nie ma podrażnień, szczypania, pieczenia- NIC, zero nieprzyjemnych odczuć. Warto wspomnieć, że używałam już nie jednego mleczka, płynu dwufazowego, a także płynu micelarnego jednak zawsze odczuwałam dyskomfort i ból z powodu bardzo wrażliwych oczu. W dodatku wrażliwa skóra wokół oczu po demakijażu jest nawilżona i doświadczyć można przyjemnego uczucia odświeżenia.

Ponad to odkąd używam tego płynu moje liczne zaczerwienienia są złagodzone, a cera oczyszczona. Zauważyłam również, że płyn koi skórę i delikatnie ją nawilża, a po aplikacji twarz jest aksamitnie gładka.

Cena: 28 zł / 200 ml

Podsumowanie:

Z płynem micelarnym Tołpa demakijaż jest szybki, przyjemny, a co najważniejsze skuteczny. Polecam !Przeczytaj również:

39 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007