Tonik oczyszczający / Fitomed

7 maja 2016

Trochę od producenta:

"Wyciąg ziołowy zawiera olejki szałwiowy i melisowy, garbniki, saponiny, flawonoidy o działaniu oczyszczającym i antybakteryjnym. Tonik wygładza i rozjaśnia skórę, zamyka pory. Łagodzi objawy trądziku grudkowo-krostkowego."


Tonik znajduje się w plastikowej, przeźroczystej buteleczce dzięki czemu możemy kontrolować ilość pozostałego produktu. Szata graficzna charakterystyczna dla marki czyli prostota i minimalizm. Przy zakupie pamiętajcie o dokładnym czytaniu etykiet ponieważ kosmetyki utrzymane są w tej samej stylistyce dlatego omyłkowo w pośpiechu możemy zgarnąć z półki inny produkt niż potrzebujemy.


Tonik ma kolor brązowy i delikatny ziołowy zapach który jest niewyczuwalny na cerze.
Produkt używam razem z żelem do mycia twarzy tej samej serii. Duet ten powoli sprawia, że moja cera wraca do normalności. Niestety hormony podczas karmienia piersią szaleją, a moja skóra razem z nimi. Raz tłusta i trądzikowa, a następnego dnia sucha. Seria oczyszczająca Fitomed sprawiła, że cera jest czysta, a pory są ściągnięte. Warte podkreślenia jest zapobieganie, dla mnie to podstawowa cecha dobrych kosmetyków. Ten duet tą właściwość posiada dlatego niedoskonałości zaskakują mnie teraz niezwykle rzadko. Sam tonik nie powoduje nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia oraz nie pozostawia tłustej, ani lepkiej warstwy. Zauważyłam również, że produkt widocznie rozjaśnił wszelkie zaczerwienienia.


Cena: 10 zł / 200 ml
Możecie kupić TUTAJ lub wygrać w konkursie organizowanym na blogu KLIK

Podsumowanie:

Tonik to obowiązkowy element w mojej pielęgnacji. Ziołowy oczyszczający produkt Fitomed spisuje się u mnie bardzo dobrze pozostawiając cerę oczyszczoną i rozjaśnioną. Polecam!Przeczytaj również:

36 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007