Woda lawendowa / Fitomed

1 maja 2016


Trochę od producenta:

Głównym składnikiem wody lawendowej jest olejek lotny i wywar z rośliny. Wszystkie cenne składniki są w niej obecne. W stosowaniu zewnętrznym poprawiają one ukrwienie i zaróżowienie naskórka. Woda lawendowa o delikatnym, świeżym zapachu jest idealnym środkiem do "ożywienia" skóry zmęczonej. Doskonale odświeża i poprawia napięcie naskórka. Cera nabiera zdrowego połysku, staje się gładka i elastyczna. Woda lawendowa nie jest zalecana do cery naczynkowej. "


Woda znajduje się w ciemnej plastikowej buteleczce która pozwala kontrolować ilość pozostałego płynu. Szata graficzna jest minimalistyczna, a klik działa bez zarzutów.


Zapach jest ... lawendowy ( tutaj Was pewnie nie zaskoczyłam). Sprawia on, że produkt używa się z przyjemnością.

Produkt stosuję do stworzenia własnego, szybkiego i niezawodnego toniku. Rozcieńczam surowiec z wodą w stosunku 1:1 i raz na dwa dni lub jeżeli zachodzi częstsza potrzeba przemywam nasączonym wacikiem twarz. Po użyciu skóra jest nawilżona i gładka. Woda lawendowa sprawia, że twarz nabiera zdrowego blasku. Plusem jest, że tak prosto zrobiony tonik przeznaczony jest do każdego rodzaju cery (za wyjątkiem naczynkowej).

Kolejne zastosowanie w mojej łazience woda znalazła w pielęgnacji glinkami. Duet ten sprawia, że twarz jest bardzo dobrze oczyszczona, a nieprzyjemne uczucie ściągnięcia poszło w zapomnienie. Ponad to kosmetyk umila pielęgnację swoim delikatnym zapachem.

Wodę lawendową wykorzystuję również w codziennej pielęgnacji dodając do kremu kilka jej kropel. Dzięki temu moja cera wygląda promienie i zdrowo każdego dnia.Cena: 10 zł / 100 ml
Możecie kupić TUTAJ 


Podsumowanie:

Wodę lawendową polubiłam za jej uniwersalizm i działanie. Sprawiła ona, że moja ziemista cera nabrała zdrowego blasku. Niewątpliwie dużym plusem jest również przeznaczenie do wszystkich typów cer (za wyjątkiem naczynkowej).


Znacie ? Używacie surowców kosmetycznych?


Ps. Wodę lawendową możecie wygrać w konkursie organizowanym na moim blogu KLIKPrzeczytaj również:

35 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007