Perfect Stay / Astor

7 czerwca 2016


Trochę od producenta:

"24 - godzinna trwałość makijażu dzięki połączeniu bazy i podkładu. Baza nawilża i odżywia skórę. Trwały podkład nie ściera się gwarantując perfekcyjne krycie przez cały dzień. Posiada SPF 20. "Po publikacji "Codzienne Malowanie" wiele z Was pytało o opinię na temat podkładu Astor Perfect Stay. Dlatego postanowiłam, że jeżeli wywołał on takie zamieszanie to zasłużył na osobny post z sobą w roli głównej.Opakowanie jest szklane, a na końcu znajduje się pompka. Większość z Nas (w tym ja)  lubi w pokładach taki sposób aplikacji dlatego będziecie zadowolone. Technicznie aplikator się nie zacina i działa bez zarzutów. Szata graficzna nie zaskakuje i z daleka widać z jakim produktem mamy do czynienia.

Konsystencja jest w sam raz. Nie za gęsta, ale też nie lejąca. Niewątpliwie sprawia ona że aplikacja jest łatwa i szybka. Warto podkreślić fakt, że podkład podczas aplikacji nie pozostawia smug z czym zmagałam się podczas używania legendarnego już Healthy Mix.
Perfect Stay jest lekko kryjący podkładem który daje naturalne wykończenie. Zacznijmy od trwałości która jest dość dobra ponieważ podkład utrzymuje się na twarzy koło 10 godzin. Oczywiście konieczna jest poprawka po 6 godzinach ponieważ buzia zaczyna się błyszczeć. Po tym czasie Perfect Stay stopniowo znika odkrywając coraz to więcej niedoskonałości. Na szczęście znika równomiernie i nie pozostawia nieestetycznych plam. Kolor który posiadam jest najjaśniejszym z całej gamy i na pewno nie polecę go bladym twarzom. Będzie po prostu za ciemny. Dodam tutaj że produkt po nałożeniu na twarz nie ciemnieje. 

Baza nawilżająca którą jak zapewnia producent podkład posiada sprawia że cera jest gładka i rzeczywiście można odczuć delikatne nawilżenie. Ps. Posiadaczki tłustej cery, nie obawiajcie się tej cechy. Niestety kosmetyk lubi wchodzić z zmarszczki i je podkreślać. Na koniec dodam że produkt mnie nie zapchał i nie uczulił.Bez podkładu / Z podkładem

Cena: 47 zł / 30 ml

Podsumowanie:

Podkład w działaniu przypomina mi krem BB. Nawilża, kryje przeciętnie, a w ciągu dnia konieczne są poprawki. Poszukiwania podkładu idealnego trwają nadal.Znacie? Jaki jest Wasz ulubiony podkład? Przeczytaj również:

43 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007