Jak dbam o usta ? z Eveline / Precious Oils

22 lipca 2016

Usta to wizytówka kobiety. Niekiedy pomalowane, innym razem pozostawione w naturalnym kolorze. Lubimy się zmieniać, zaskakiwać stąd pewnie nie tylko w mojej szufladzie znaleźć można ogromną kolekcję pomadek. Jednak niezależnie od upodobań chcemy żeby usta wyglądały zdrowo i zadbanie. Dzisiaj opowiem Wam o dwóch nowych produktach produktach z linii Precious Oils które w szybki sposób sprawią, że będziecie dumne z wyglądu swoich ust.Peeling ma formę sztyftu. Blado różowe opakowanie nie jest w moim typie ale jak to mówią "liczy się wnętrze". Zastosowany plastik jest dość cienki więc trzeba uważać żeby zatyczka nie pękła.

Na pierwszy rzut oka produkt wygląda jak pomadka pielęgnacyjna. Dopiero podczas aplikacji uwalniają się drobinki peelingujące. Twarde, przyjemnie masują usta, natomiast pomadka w której są zatopione pozostawia tłustą, mocno nawilżająca warstwę. Na plus zasługuje zastosowana forma sztyftu. Sprawia ona, że aplikacja jest higieniczna i prosta. Nawet największe leniuchy z przyjemnością będą sięgać po ten kosmetyk.

Ze względu na pozostający na ustach biały osad polecam stosować na noc ponieważ za dnia biała pomadka, z widocznymi drobinkami nie będzie wyglądać najlepiej. Taki zabieg jest na tyle efektywny, że wystarczy stosować go dwa razy w tygodniu żeby cieszyć się gładkimi ustami.Olejek ma formę typową dla błyszczyków. Długie, wąskie opakowanie, a w nim gąbkowy aplikator który jest wygodny w użyciu.

Konsystencja jest bardzo gęsta ale łatwo rozprowadza się na ustach. Pozostawia na nich mokrą i błyszcząca warstwę. Osobiście nie zauważyłam żeby kolor na ustach się zmieniał jak zapewnia producent. Uzyskany efekt to mokre wargi w naturalnym kolorze. Niewątpliwie zaletą produktu są jego właściwości pielęgnacyjne. Po olejku usta są dobrze nawilżone, znikają suche skórki i wyczuwalne jest wygładzenie.

Uważam że ten produkt jest fajną i ciekawą alternatywą żeby dać trochę odpocząć swoim ustom po modnych mocno wysuszających matowych pomadkach. Polubią go również dziewczyny które cenią sobie naturalnie wyeksponowane wargi. 
Nie zapomnijcie również o niecodziennych zabiegach które mają na celu długotrwałą pielęgnację. Tutaj idealnie sprawdzi się przedstawiony wyżej peeling którego aplikacja jest szybka, czysta i prosta.

Ps. oba produkty zapakowane są w kartonowe opakowania którym niestety nie zdążyłam zrobić zdjęć.


A Wy jak dbacie o usta?
Przeczytaj również:

39 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007