Polski z natury / Vianek

4 lipca 2016


Naturalne kosmetyki wkroczyły z impetem w kosmetyczny świat. Ich popularność z dnia na dzień rośnie w błyskawicznym tempie, a to wszystko za sprawą mody na świadome kupowanie. Czytanie etykiet powoli staje się rutyną, a tym samym w kąt odstawiamy produkty ze składnikami szkodliwymi. Ponad to coraz częściej nieprzypadkowo sięgamy po produkty krajowe które niejednokrotnie pomimo swojej niższej ceny, jakością przewyższają zagraniczne marki. Kierując się tymi czynnikami trafiłam na młodą wiekiem serie Vianek.


Opakowania nawiązują do folklorystycznych motywów. Prosta, stylowa i oryginalna szata graficzna zdecydowanie zachęciła mnie do zakupu. Zastosowanie pompki było strzałem w dziesiątkę ponieważ dzięki niej aplikacja jest prosta, szybka i higieniczna.

Konsystencja jest typowo olejkowa czyli rzadka i tłusta. Na szczęście gładko rozprowadza się na ciele, a wydajność jest bardzo dobra.

Olejek ma delikatny, słodki zapach który na ciele jest prawie niewyczuwalny.
Podstawową cechą produktu jest uniwersalnym. Olejkiem możemy smarować ciało, umilić sobie relaksującą kąpiel, a nawet wykorzystać go w pielęgnacji włosów. Ja stosuję go głównie na dwa pierwsze sposoby.

Ciało po nasmarowaniu olejkiem jest nawilżone i gładkie. Nawet najbardziej suche partie skóry typu łokcie i kolana są przyjemne w dotyku. Ze względu na słoneczne dni skóra potrzebuje dużej dawki nie tylko nawilżenia ale i odżywienia. Olejek spełnia te potrzeby i delikatnie łagodzi wszelkie podrażnienia które pojawiły się na ciele po długotrwałym kontakcie z promieniami słonecznymi.

Olejkiem lubię również rozpieszczać zmysły i ciało podczas kąpieli. To wspaniały sposób na pielęgnację ciała dla zabieganych. Chwila dla siebie połączona z regeneracją ciała. Po takiej aplikacji nawet balsam jest zbędny ponieważ ciało jest nawilżone i gładkie. Wystarczy teraz tylko narzucić ciuchy i tutaj znowu należy się plus ponieważ produkt nie pozostawia tłustej warstwy, a co za tym idzie nie brudzi ubrań.Cena: 25,50 zł / 200 ml
Możecie kupić TUTAJ

To już kolejny świetny produkt Vianek z którym mam przyjemność. Nawilża, wygładza, a do tego nie pozostawia na ciele tłustej warstwy. Polecam wszystkim, niezależnie od posiadanego rodzaju skóry.


Znacie już firmę VIANEK?
Przeczytaj również:

40 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007