Pure Care Dry Oil / Dove

27 lipca 2016

Olejek znajduję się w szklanej butelce. Nie tylko ona ale również stonowana i prosta szata graficzna nadają opakowaniu luksusowego wyglądu. Osobiście nie przepadam za szklanymi produktami których używam w łazience ponieważ łatwo o ich zbicie jednak nie będę marudzić ponieważ całość wygląda ekskluzywne.

Olejek ma piękny, delikatny zapach. Ciężko go do czegoś przyrównać jednak sądzę, że jest on uniwersalny i większości użytkowniczek przypadnie do gustu.Konsystencja jest gęsta przez co niezwykle wydajna i łatwa w użyciu dlatego produkt pomimo swojej nie najniższej ceny w przeliczeniu na czas użytkowania wypada całkiem przyzwoicie.
Olejek nakładam na całą długość włosów po ich myciu. Sprawia on, że moje mocno puszące się włosy są delikatnie wygładzone i dociążone ale nie obciążone. Nie jest to spektakularny efekt ale przy takiej szopie nawet jakiekolwiek wygładzenie jest przeze mnie doceniane. Kolejną zaletą jest, że produkt nawilża i scala końcówki dzięki czemu wyglądają one zdrowo i zadbanie. Przy długotrwałym użytkowaniu również je zabezpiecza przed rozdwajaniem.Olejek do włosów Dove dobrze spisuje się na moich mocno puszących się włosach. Stają się one gładkie i lśniące, a dodatkowo ładnie się układają.

Stosujecie tego typu produkty? Może polecacie inne metody wygładzenia włosów?Przeczytaj również:

51 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007