Serum olejowe / Fitomed

9 lipca 2016Serum znajduje się w małym, plastikowym opakowaniu. Aplikator w postaci pompki sprawdza się doskonale i dawkuje potrzebną ilość produktu. Szata graficzna jest charakterystyczna dla marki Fitomed czyli przyjemna dla oka prostota i minimalizm.

Jako, że mamy do czynienia z serum olejowym to konsystencja jest rzadka. Dzięki niej wystarczy zaledwie kilka kropel żeby wysmarować produktem całą twarz. Pomimo zastosowania olejków które kojarzą się na ogół z tłustą i lepką warstwą serum wchłania się błyskawicznie, a cera się nie klei.


Zapach to niewątpliwie jedna z zalet tego serum. Przyjemna owocowa woń pozwala Nam na chwilę przenieść się na łonie natury.
Na początku serum używałam po niecodziennych zabiegach kosmetycznych takich jak peelingi, glinki, błoto czy maseczki. Doskonale łagodzi one wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia z którymi niejednokrotnie zmagam się po użyciu produktów mocno oczyszczających. Również nieprzyjemne uczucie ściągnięcia od razu zanika, a cera staje się gładka.

Po kilku dniach spróbowałam również użyć produktu pod makijaż jak zaleca producent. Ja posiadaczka cery tłustej i problematycznej na co dzień stronię od produktów olejowych, szczególnie pod makijaż ponieważ obawiam się, że cera zacznie się mocno świecić, a produkcja sebum będzie zwiększona. Okazało się, że moje obawy były bezpodstawne ponieważ serum wchłania się w całości, a wygładzona cera jest przygotowania na twarzowe malunki. Ponad to zauważyłam, że trwałość makijażu w znaczy sposób się wydłużyła, szczególnie w upalne dni.
Cena: 26 zł / 15 ml
Możecie kupić TUTAJ

Serum antyoksydacyjne doskonale sprawdza się w łagodzeniu wszelkich podrażnień i uczucia suchej, ściągniętej skóry po produktach mocno oczyszczających. Co więcej nałożone pod makijaż przedłuża jego trwałość i sprawia, że cera wygląda zdrowo i promiennie.Jakie są Wasze tajniki trwałego makijażu?Przeczytaj również:

26 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007