Spełnione marzenie czyli blogowe wizytówki

15 lipca 2016


Blog założyłam półtora roku temu. Początkowo pisałam z nudy, później z potrzeby, a teraz z uzależnienia. Testowanie,recenzowanie, pisanie pochłonęło mnie całkowicie i nie wyobrażam sobie inaczej spędzać swój wolny czas niż na skrobaniu notek, czytaniu Waszych wpisów czy fotografowaniu kosmetyków. Patrząc wstecz nawet w najśmielszych snach nie sądziłam że mój blog nie tylko zdobędzie tylu czytelników ale nawet doczekam się swoich własnych blogowych wizytówek. No właśnie, dzisiaj trochę o tych cudach.


Na pomysł zrobienia wizytówek wpadłam podczas wręczania kursantce kolejnej wyrwanej z notesu karteczki z napisem www.dziewczynaagenta007.blogspot.com patrząc na ten postrzępiony papierowy świstek pomyślałam, że na pewno nie zachęca on do odwiedzin nabazgranej drżąca ręką domeny. Wiele nie zwlekałam i już następnego dnia zaczęłam rozglądać się za projektem swoich własnych wizytówek.
Tak trafiłam na polecona stronę Allegro Uwolnij Kolory. Za pomocą dostępnego programu zrobienie swojej własnej wymarzonej wizytówki jest proste i szybkie, hmmmm ... no w sumie nie do końca. Przyznam się, że program pochłonął mnie całkowicie i eksperymentowałam długie godziny zanim powstał ostateczny projekt. Wymarzone, idealne, dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam już za dwa dni zagościły w moim domu.

Podekscytowana i zaaferowana, dosłownie rozrywałam opakowanie.

Czy jestem zadowolona? Bardzo! Czuję że wkroczyłam w kolejną "fazę" blogowania.Nie będę Wam pisać że wizytówki to niezbędne akcesoria blogowe. Uważam, że są one gadżetem który przyda się blogerką spotykając dużo osób zainteresowanych ową tematyką. Ja mam pewność, że wręczona przeze mnie wizytówka która wypchnęła wcześniejszą karteczkę sprawi, że ludzie chętniej zajrzą na mojego bloga,a tym samym zyskam nowych czytelników.Jak Wam się podobają moje wizytówki ?
Przeczytaj również:

48 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007