Dziewczęcy urok z Lily Lolo / Coralista Cheec Duo

8 sierpnia 2016Kosmetyki mineralne poznałam całkiem niedawno. Od razu zawojowały one moim makijażowym światem na tyle, że zaczęłam wykonywać nimi cały malunek twarzy. Po kolei kompletowałam makijażową wyprawkę zaczynając od podkładu na korektorze kończąc. Do szczęścia brakowało mi jedynie produktu który nada twarzy nieco rozświetlenia i doda świeżego, dziewczęcego rumieńca. Wtedy z pomocą przyszła mi paleta Lily Lolo CORALISTA Cheec Duo. 


Produkty znajdują się w płaskiej kasetce. Jej otwieranie nie sprawia kłopotów i nawet bez dłuższych paznokci z łatwością można ją podważyć. Wizualnie jest klasycznie i stylowo. Czerń i biel to zawsze udane połączenie które nadaje kosmetykowi luksusowego wyglądu. W środku palety znajdziemy również sporych rozmiarów lusterko które jest niezastąpione podczas dziennych poprawek.
Po otwarciu naszym oczom ukazują się dwa piękne kolory.

Z lewej strony oczy cieszy róż. Jego odcień to koral z delikatnym brzoskwiniowym odcieniem który czyni go produktem przeznaczonym dla wszystkich odcieni skóry. Wykończenie jakie daje jest satynowe bez zbędnie połyskujących drobinek czy brokatu. Sprawia ono, że cera nabiera zdrowego i dziewczęcego koloru.

Natomiast z prawej strony znajduje się rozświetlacz. Nie tworzy on typowej dla tego typu produktów błyszczącej powłoki ponieważ na twarzy jest ledwo dostrzegalny. Ma on za zadanie lekko rozjaśnić kości policzkowe nadając twarzy zdrowego i subtelnego rozświetlenia.


Coralista Cheek Duo możecie kupić TUTAJ

Oba produkty bez obaw mogą używać nie tylko doświadczone makijażystki ale także te początkujące. To za sprawą pigmentacji która pozwala poprzez dodawanie kolejnych warstw uzyskać pożądany efekt. Jak to w przypadku kosmetyków mineralnych trwałość jest godna pochwały ponieważ nawet w upalne dni efekt na buzi utrzymuje się cały dzień. 


Paletkę Coralista polecam każdej z Was. Jest to niezwykle uniwersalna kompozycja która nada twarzy dziewczęcego wdzięku niezależnie od karnacji i rodzaju urody.


Jakie są Wasze ideały w tej kategorii ?Przeczytaj również:

43 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007