Naturalny duet do włosów / ECOLAB

24 sierpnia 2016


Pielęgnacja moich włosów do łatwych niezależny. Puszące się, falowane siano to słowa które oddają ich codzienne życie. Zdesperowana postanowiłam wyrzucić w kąt chemie i zgłębić tajemnice naturalnych specyfików. Tak trafiłam na popularną firmę ECO Laboratorie z której wybrałam zestaw do włosów zniszczonych i farbowanych.

Oba produkty są utrzymane w podobnej stylistyce. Wyglądem nie przypominają Naszych krajowych, drogeryjnych produktów dlatego na dzień dobry przyciągnęły moją uwagę. Matowe, stonowane kolory nadają temu duetowi oryginalności oraz charakteru.


Zapach produktów jest delikatnie owocowy i przyjemnie orzeźwiający, niestety słabo wyczuwalny na włosach.

Szampon ma rzadką konsystencję. Jest ona niewygodna w użytkowaniu ponieważ dużo produktu marnuje się przeciekając przez palce. Ponad to trzeba nałożyć na włosy sporą dawkę płynu żeby uzyskać myjącą pianę dlatego produkt jest niewydajny.

Działanie oceniam słabo. Po pierwsze szampon niesamowicie plącze moje włosy pozostawiając również na nich lepką warstwę. Nie dość, że włosy są praktycznie nie do rozczesania to sprawiają wrażenie przesuszonych i lekko tłustych.Te cechy spowodowały, że od szamponów tej marki będę trzymać się z daleka.
Odżywka również ma rzadką konsystencję przez co jak poprzednik jest niewydajna i znika w błyskawicznym tempie.

Główną cechą jaką oczekuję od odżywki jest ułatwienie rozczesywania. ECOLAB Sprawia że rozczesywanie włosów idzie gładko jednak ilość produktu która trzeba nałożyć na włosy żeby efekt ten otrzymać jest imponująca. Jeszcze nigdy nie musiałam zużyć tyle produktu podczas jednego zabiegu pielęgnacyjnego. To w sumie wszystko co odżywka robi z włosami. Nie zauważyłam po jej używaniu poprawy w kondycji włosów ani żadnego działania natychmiastowego typu wygładzenie.
Zachęcona popularnością ECOLAB żałuję że tak łatwo skusić mnie na zakupy. Na pewno zrobię sobie przerwę od kosmetyków tej marki.


Znacie? Macie lepsze doświadczenie z tą marką?
Przeczytaj również:

36 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007