Nowość Eveline / Express Face Care

20 sierpnia 2016


Nowość goni nowość. Na półkach pojawia się coraz więcej innowacyjnych produktów które zaskakują przeznaczeniem, wyglądem i działanie. Dzisiaj zapraszam Was do lektury na temat wielozadaniowej nowości od Eveline czyli Express Face Care.

Jak zapewnia producent dzięki Express Face Care kompleksowa pielęgnacja twarzy streszcza się do do jednej butelki. Ja nie umiem zrezygnować z ukochanych maseczek które są dla mnie chwilą relaksu oraz powodem do odwiedzin przeróżnych drogerii i sklepów w poszukiwaniu tej jedynej dlatego butelka zastąpiła mi żel do mycia twarzy, a także kosmetyki do demakijażu.

W pierwszej roli żel spisywał się bardzo dobrze. Produkt przeznaczony jest do cery tłustej oraz mieszanej i właśnie na takiej spisuje się najlepiej. Przede wszystkim ogranicza wydzielanie sebum oraz łagodzi niedoskonałości. Wraz z każdym użyciem zauważyłam, że niespodzianki pojawiają się rzadziej, a pory są ściągnięte. Warto podkreślić że mimo silnym właściwością oczyszczającym produkt nawet podczas długiego użytkowania nie wysusza cery.

Drugą funkcją jaką sprawuje Express Face Care jest demakijaż. Z twarzą większego problemu nie ma i żel z łatwością zmywa wszelkie pudry, bazy i podkłady. Z makijażem oczu jest całkiem w porządku do póki do gry nie wkroczą mocniejsze działa czyli kosmetyki wodoodporne. Wtedy niestety makijaż ciężko domyć i trzeba się sporo namęczyć by mieć pewność że skóra jest perfekcyjne czysta. Niewątpliwie warto dodać, że płyn nie podrażnia oczu jak i wrażliwej skory wokół nich. Nie pojawiają się zaczerwienia i szczypanie pomimo, że posiadam wrażliwe oczy.Nowość Eveline jest ciekawą propozycją dla kobiet ceniących sobie szybką pielęgnację. Jeden produkt zastępuje całą gamę kosmetyków, a do tego działa całkiem dobrze. Ja osobiście lubię testować nowości, szukać ideałów i urozmaicać sobie pielęgnację więc kosmetyk ten pakuje do podróżnej kosmetyczki i tam na pewno zagości na stałe.


Lubicie takie nowości ?Przeczytaj również:

41 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007