Pogromca makijażu / dwufazowy płyn - Lirene

11 sierpnia 2016

Nie wyobrażam sobie dnia bez wieczornego demakijażu. Zawsze starannie, z największą dokładnością zmywam resztki maskary i podkładu. Czy wiecie, że pozostawiona maskara osłabia i łamie rzęsy ? Nagminny nocleg z fluidem na twarzy spowodować może trądzik ? A kusząca czerwień która pozostała ustach powoduje ich pękanie i krwawienie ? To tylko kilka skutków ubocznych pozostawionego na noc makijażu. Dzisiaj opowiem Wam o DWUFAZOWYM PŁYNIE DO DEMAKIJAŻU OCZU, LIRENE który sprawia, że demakijaż tych wrażliwych staje się prosty, szybki i przyjemny.


Płyn zapakowany jest w małą, przeźroczystą buteleczkę. Z wyglądu nie wyróżnia się niczym specjalnym, można wręcz rzec, że proste opakowanie ginie na sklepowej półce. Warto wspomnieć o wygodnym zamknięciu na klik które dzięki specjalnie wyprofilowanej zakrętce z łatwością się otwiera.
Na co dzień do makijażu oczu używam zarówno kosmetyków wodoodpornych jak i tych przystosowanych do łagodniejszych warunków dlatego potrzebuje płynu który skutecznie ale zarazem w łagodny sposób zmyje pozostałości malunku. Płyn nanoszę na wacik i delikatnie przykładam do oczu, odczekuję kilka sekund i łagodnymi ruchami w dół zmywam pozostałości maskary. Takim szybki i prostym sposobem maskara, kredka, a także cienie znikają z powiek. 

Dodam, że moje oczy są bardzo wrażliwe natomiast płyn ten działa skutecznie ale delikatnie dlatego ich nie podrażnia i nie powoduje nieprzyjemnego szczypania i łzawienia. Właśnie dzięki wspomnianej wcześniej łagodności kosmetyk Lirene nie potęguje wypadania rzęs, producent wspomina wręcz o pozytywnym działaniu na ich wzrost. Ja osobiście nie zauważyłam takiej cechy jednak nie oczekuję takiej właściwości od produktu do demakijażu.Dwufazowy płyn Lirene to pogromca makijażu, nie straszne mu nawet wodoodporne kosmetyki. Pomimo świetnej skuteczności nie podrażnienia oczu nawet tych wrażliwych tym samym zyskuje miano świetnego produktu do demakijażu. Polecam!


Jakich produktów używacie do demakijażu?

Przeczytaj również:

42 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007