Różowo mi / Eveline

5 sierpnia 2016


Ciało to wizytówka kobiety. Szczególnie w wakacje kiedy odsłaniamy "nieco więcej" skrycie marzymy żeby wyglądało ono zadbanie. Jednak żeby móc je pokazać potrzebne są wysokie temperatury które niekiedy sprawiają, że pomijamy pielęgnacje Naszej skóry. Produkty nawilżające kojarzymy z tłustą i ciężką warstwą której w upalne dni wolimy unikać. Dlatego dzisiaj przychodzę do Was z recenzją lekkiego ale dobrze dbającego o Nasze ciało luksusowego balsamu Eveline.


Miękka tubka w odblaskowym różowym kolorze- to w niej znajduje się balsam. Zastosowany miękki materiał sprawia, że zawartość łatwo się dawkuje, a klik się nie zacina. Ze względu na intensywny kolor na pewno nie przejdziecie obok takiego opakowania obojętnie.

Po otwarciu zabezpieczenia uderza Nas piękny owocowy zapach. Jest on intensywny ale nie mdły, przywołujący w myśląc piękny letni dzień. Jeszcze długo po aplikacji wyczuwalny na ciele.
Gęstość produktu jest tak dobrana że przyjemnie i gładko sunie po skórze, a dodatkowo sprawia że balsam jest wydajny. Taką cechę z pewnością doceni każda z posiadaczek tego mazidła.
Pierwszą zaletą produktu jest wygładzenie. Ciało po jego użyciu jest aksamitnie gładkie i miłe w dotyku. Nawilżenie jest dobre jednak będzie niewystarczające dla bardzo suchej skóry. Moja jest normalna z tendencją do suchej i właśnie takiego rodzaju skóry balsam będzie odpowiedni. Warto również podkreślić że wchłania się on bardzo szybko nie pozostawiając tłustej ani lepkiej warstwy, natomiast wyczuwalna jest śliska powłoka po której gładko suną ręce. Ponad to kosmetyk nie brudzi ubrań dlatego używać go można zarówno w porannej jak i wieczornej pielęgnacji ciała.


Cena: 15 zł /200 ml

Luksusowy balsam odmładzający Eveline urzekł mnie pięknym, słodkim i trwałym zapachem. W kwestiach pielęgnacyjnych jest równie przyjemnie ponieważ ciało pozostaje nawilżone i wyczuwalne jest obiecane wygładzenie.Jaki jest Wasz ulubiony balsam ? Przeczytaj również:

35 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007