Różowy eliksir L'Oreal Elseve

15 sierpnia 2016


 Do niedawna pielęgnacja moich włosów opierała się głównie na olejkach. W szczególności upodobałam sobie drogeryjne "mieszanki" które za zadanie mają wygładzać i dyscyplinować. Jednak pomimo wielu testów niesforne i puszące się włosy żyły własnym życiem, aż do czasu kiedy w moje ręce wpadł DWUFAZOWY ELIKSIR L'Oreal.


Ku radości oczu eliksir to mieszanka dwóch płynów, białego i różowego. Po połączeniu tworzą one piękny, cukierkowy odcień z dużą ilością połyskujących drobinek. Całość wygląda oryginalnie i magicznie dzięki czemu produkt zyskuje na starcie. Na uwagę zasługuje również atomizer tworzący delikatną i łagodną mgiełkę która sprawia, że aplikacja jest szybka, prosta i przyjemna.
Producent obiecuje wiele i w tym przypadku słowa nie są rzucane na wiatr. Pierwszą cechą jest ekspresowa pielęgnacja. Wystarczy spryskać włosy co zajmuje kilka sekund i już, po sprawie. Bez tłustych rąk, plam na ubraniu i wszędzie wkoło. Jest to według mnie największy atut eliksiru. 
Właściwości pielęgnacyjne są również ekspresowo zauważalne. Już po kilku użyciach zauważyłam, że końcówki się mniej rozdwajają co oznacza, że produkt dobrze zabezpiecza je przed czynnikami zewnętrznymi. Nie sposób nie zauważyć również, że włosy stają się aksamitnie gładki i nawilżone. Nawet moje puszyste fale zyskały na wyglądzie i nieestetyczna szopa poszła w zapomnienie.
Na koniec pozostała cecha nie miej ważna czyli ułatwienie rozczesywania. Dzięki tej odżywce szczotka gładko sunie, a kołtunów jest znacznie mniej niż przed stosowaniem tej magicznej odżywki.
Warto podkreślić również, że eliksir ma lekką formułę która sprawia, że można spryskiwać włosy bez obawy o ich oklapnięcie.
Początkowo sceptycznie podchodziłam do nowości Elseve. Szybko okazało się, że jest to produkt idealny dla mnie ze względu na prostą aplikacje, widoczne wygładzenie i śliczny wygląd.Jakie Wy macie sposoby na wygładzenie włosów?
Przeczytaj również:

30 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007