Regeneracyjne masło do ciała / Bania Agafii

10 września 2016

Wielkimi krokami zbliżają się chłodne dni. To czas kiedy skóra wymaga szczególnej pielęgnacji żeby zapobiec jej przesuszeniu i podrażnieniu. Ja wytaczam ciężki działa w postaci gęstych i mocno nawilżających maseł do ciała. Dzisiaj opowiem Wam o rosyjskiej propozycji do cery suchej i zmęczonej.

Duże, plastikowe słoiki to charakterystyczne opakowanie Babuszki Agafii. Szata graficzna zawsze utrzymana jest w podobnym stylu więc trzeba wczytać się w etykiety żeby znaleźć porządany produkt. Zdecydowanie utrudnia to szybkie zakupy no chyba, że władacie językiem Rosyjskim.


Podczas otwarcia zaskakujący jest brak zapachu. Dopiero po wysmarowaniu się produktem ciało pokrywa delikatna i ledwo wyczuwalna goryczkowa woń. Jest ona niezwykle oryginalna ale myślę, że na tyle subtelna że większości z Was przypadnie do gustu.

Konsystencja jest idealnym przykładem "ciężkiego" masła do ciała. Bardzo gęsta, opornie sunąca po ciele, każąca poczekać dłuższą chwilę na całkowite wchłonięcie. 


Lubię pielęgnację z Babuszką ponieważ jest ona uczciwa w swoich obietnicach. Balsam regenerujący, regeneruje. Szampon nawilżający, nawilża. Producent nie rzuca słów na wiatr. Tak jest również w tym przypadku. Ciało po użyciu masła jest bardzo dobrze nawilżone, a co ważne działanie to jest długotrwałe. Nawet partie ciała z natury suche otrzymują dużą dawkę regeneracji. Pod ręką już podczas smarowania czuć jak ciało staje się gładkie i aksamitne. Niewątpliwie największym i jedynym minusem jest tłusta warstwa która pozostaje na ciele jeszcze jakiś czas po aplikacji.Rosyjskie kosmetyki z impetem wkraczają w mój kosmetyczny świat. Regenerujące masło to kolejny produkt który doskonale spełnia moje wymagania i potrzebny potwierdzając bardzo dobrą jakość tych kosmetyków. 

Jak Wy dbacie o swoje ciało ?Przeczytaj również:

34 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007