Fluid idealny? / NO MASK Lirene

10 października 2016

Poszukiwania podkładu idealnego trwają. Przyznaję, jestem wyjątkowo wybredna i wymagająca w tym temacie. Dzisiaj chcę przedstawić Wam podkład No Mask od Lirene.

Szklana buteleczka ze złotymi zdobieniami. Zaczyna się obiecująco ! Jest prosto i ze smakiem ale na pewno nie nudno. Wiele z Was na pewno zasmuci fakt, że produkt nie posiada atomizera. Dla mnie to nie problem i powiem szczerze że nie doskwiera mi jego brak.


To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, a to za sprawą konsystencji. Podczas pierwszej aplikacji rzadka, lejąca się zawartość zgotowała mi nie lada trudności. Przelewała się przez palce, spływała po butelce, nie mogła znaleźć drogi na twarz. Jednak z każdym kolejnym użyciem dostrzegałam coraz więcej plusów, a umiejętności były lepsze. Teraz doceniam gęstość podkładu ponieważ sprawia ona, że produkt jest niezwykle wydajny i można go szybko rozprowadzić na twarzy.
W końcu udało się wysmarować twarz podkładem! Pierwsze wrażenie było niezwykle pozytywne i zaskakujące. Produkt całkowicie stapia się ze skórą. Krecie do mocnych nie należy ale bez problemów radzi sobie z zaczerwienieniami oraz drobnymi niedoskonałościami. Największym zdziwieniem jest efekt na twarzy. Nie jest to podkład rozświetlający, ale do matowych również nie mogę go zaliczyć. No Mask znajduje się gdzieś po środku tego zestawienia. Dzięki niemu twarz wygląda zdrowo oraz promiennie i to bez zbędnych drobinek.

Wydawało mi się, że jesteśmy sobie pisani gdyby nie jedno ale ... trwałość. Produkt Lirene utrzymuje się na mojej tłustej twarzy maksymalnie 8 godzin. Po tym czasie zupełnie znika z buzi na szczęście nie pozostawiając nieestetycznych plam. Może i mam wysokie wymagania ale niestety praca mnie do tego zmusza, 8 godzin w moim przypadku to zdecydowanie za mało.Kolorówka Lirene zaskakuje mnie po raz kolejny. No Mask uwielbiam za wygląd, łatwość w rozprowadzaniu, niesamowicie naturalny efekt oraz dopasowanie do odcienia skóry. Niestety pomiędzy mną, a Nim stanęła trwałość która miesza w Naszym romansie. 


Znacie? Jaki jest Wasz podkład idealny ?Przeczytaj również:

37 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007