Piękna jesienią / Semilac w roli głównej

27 października 2016

W akcji piękna jesienią przyszła pora na tydzień z paznokciami w roli głównej. Jeszcze parę tygodni temu ten temat byłby moją zmorą a w głowie kłębiłyby się myśli o czym tu napisać. Jednak teraz na pierwszą myśl nasuwa się słowo hybryda. Tak, tak podążam za trendami jak ślepa kura dlatego i mnie porwał hybrydowy szał. Zrozumiałam czemu niektóre z Was tak namiętnie kolekcjonują lakiery Semilac i wreszcie odkryłam czym różni się lampa UV od LED.


Przejdźmy do sedna, a są nim moje ulubione jesienne kolory. Tak, oczywiście będą to lakiery hybrydowe firmy Semilac.

1. Szarość nieodłącznie kojarzy mi się z jesienią. Jestem jej fanką na paznokciach, powiekach jak również w ubraniu. Dlatego nie mogło zabraknąć tutaj odcienia Stylish Gray. Kolor ten jest niezwykle uniwersalny ponieważ będzie ozdobą zarówno formalnego jak i wyjściowego stroju. Ponad to doskonale współgra z większością dostępnych na rynku kolorów, a szczególnie lubi brokaty i żywe, kolorowe odcienie.
2. Nude nie oznacza nudy! Frappe to kolejny kolor "must have". Niezwykle delikatny i subtelny doda uroku nie rzucając się w oczy.


3. Srocza natura nie pozwoliła mi przejść obojętnie obok Pink Gold. Naładowany brokatem, mocno iskrzący się odcień od razu przyćmiewa pozostałe kolory. Staje się gwiazdą i ozdobą każdego manicure.

4. Na koniec trochę promyczka w pochmurne dni czyli Sleeping Beauty. To pastelowa brzoskwinka która przywołuje słoneczne, letnie promienie. Niezmiernie lubię jej soczysty i mocny odcień który doskonale współgra z jesienną szarugą.

Wszystkie wyżej wymienione kolory zapewniają pełne krycie.

Nie zapominam również o pielęgnacji skóry w okół paznokci która w chłodne dni często robi się sucha i spierzchnięta. Właśnie dlatego każdego wieczora sięgam po Cuticle Rehab Sally Hansen. Ma on konsystencję gęstego żelu, a pędzelek na końcu tubki ułatwia jego aplikację. Lubię go nie tylko ze względu na długotrwałe i skuteczne nawilżenie suchych skórek, ale również arbuzowy zapach. Pozytywna zapachowa bomba w pochmurne, szare dni.

Jakie kolory ozdabiają Wasze paznokcie jesienią ?

Ps. Zapraszam na instagram. Tam zobaczycie jak prezentują się na paznokciach pozostałe odcienie Przeczytaj również:

48 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007