Spotkanie Blogerek / Katowice

20 października 2016


W minioną sobotę wybrałam się do Katowic poplotkować na tematy (nie tylko) kosmetyczne. Tradycyjnie na miejsce zawiózł mnie prywatny szofer (czyt. mąż), a już przed wejściem do Cafe Kattowitz poznałam Malwinę z kanału Miss Mali TV. Chwilę po 14 kiedy wszystkie z Nas zdążyły się poznać i zamienić ze sobą kilka zdań odwiedzili Nas przedstawiciele Bluesky Shellac Nails Polska żeby wręczyć drobne podarunki. Ps. niebawem możecie spodziewać się recenzji otrzymanych produktów które już ozdabiają moje paznokcie.


Kolejnym punktem spotkania była krótka pogadanka na temat jesiennej pielęgnacji twarzy z Gabrysią która prowadzi bloga Kosmetyki na kozetce. Przyznam szczerze, że zazdroszczę Gabrysi profesjonalnej wiedzy i na pewno często będę zaglądać na jej bloga wyczekując kolejnych postów. 

Następnie Monika która reprezentuje firmę TianDe opowiedziała Nam o nowościach tego producenta oraz pokazała kilka eksperymentów z wykorzystaniem owych kosmetyków, a spotkanie zakończyła Beata  która wręczyła Nam upominki od firmy Conte.

Całemu spotkaniu towarzyszyła miła i wesoła atmosfera, a tematom nie było końca! 
Mam nadzieję, że spotkam dziewczyny jeszcze nie jeden raz.W spotkaniu udział wzięły:Poniżej podarki od sponsorów: 

Brałyście kiedyś udział w Blogerskim Spotkaniu ?Przeczytaj również:

46 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007