Naturalnie i kolorowo / puder Felicea

16 listopada 2016


Świadomy konsument to znak Naszych czasów. Żyjemy aktywnie, na talerza królują naturalne produkty, a na wieszakach wiszą ubrania z eko bawełny. Ale czy o Naszą cerę dbamy równie należycie ? Ile kosmetyków o naturalnym składzie znajduje się w Twojej kosmetyczce? Ja się przyznaję. Starannie wyszukuję naturalnych produktów w temacie pielęgnacyjnym, natomiast kolorówka...tutaj jest gorzej. Dlatego dzisiaj o naturalnym pudrze Felicea.


Minimalizm to słowo które w pełni oddaje wygląd produktu. Całkowicie oddaje również oszczędność w składzie oraz naturalny charakter firmy. Brakuje mi tutaj jedynie miejsca na puszek który jest pomocny podczas popołudniowych poprawek.Niemniej jednak oszczędność w wyglądzie podkreśla ducha i cele marki Felicea.

Do wyboru mamy dwa piaskowe odcienie - ciepły i chłodny. Ja posiadam drugi w kolejności czyli numer 102 "ciepły piasek". Sprawdza się on doskonale na cerach do których jest przeznaczony czyli ciepłych z delikatną pozostałością lata czyli brązową opalenizną. Nałożony na twarz nie ciemnieje i wręcz staje się niewidoczny dla otoczenia. Za sprawą naturalnego składu również dla cery jest niezauważalny ponieważ zawiera składniki które pielęgnują Naszą skórę min. poprzez działanie antybakteryjne.
Muśnięta naturalnym produktem cera zyskuje lekko matowe wykończenie którym cieszę się około 6 godzin. Po tym całkiem niezłym czasie konieczne jest przypudrowanie noska i świecących miejsc w strefie T. Puder ten posiada również porządna przez wiele produktów konkurencyjnych cechę - jest mistrzem dyplomacji .Znajdzie wspólny język z kremami BB, fluidami, podkładami a nawet kosmetykami mineralnymi. Niczym dobry agent ukryje swoją obecność podczas współpracy z innymi kosmetykami.
Felicea wkracza z impetem w kolorowy świat naturalnych kosmetyków. Warto śledzić poczynania firmy szczególnie, że asortyment powiększa się w błyskawicznym tempie. 


Stosujecie naturalne kosmetyki kolorowe ? Przeczytaj również:

30 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007